Penktadienis, spalio 20, 2017
Pradžia Sportas Rankinis Bilietą į varsiečiai finalą užsitikrino pirmieji (ATNAUJINTA. VIDEO. NUOTRAUKOS)

Bilietą į varsiečiai finalą užsitikrino pirmieji (ATNAUJINTA. VIDEO. NUOTRAUKOS)

0
Lemiamas 7 metrų baudinys

"Bingo! Žygimantas Micevičius dovanoja pergalę savo komandai pirmosiose pusfinalio serijos rungtynėse!"

Posted by Rankinis on 2017 m. balandis 19 d.

Kovos dėl bilieto į Lietuvos rankinio lygos (LRL) finalą startavo Alytaus arenoje.

LRL čempionai Alytaus RK „Varsa-Stronglasas“ rankininkai savo gerbėjų akivaizdoje priėmė Kauno RK „Granitą-Karį“.

Alytiškiai su kauniečiais LRL čempionate ir Lietuvos rankinio federacijos taurės turnyre pasidalino pergalėmis namų aikštelėse, tad tarpusavio sąskaitų seriją pusfinalyje pradėjo ne nuo nulio.

Rungtynių pradžioje buvo pagerbtas prieš Šv. Velykas tragiškai žuvusio rankinio teisėjo, alytiškio Egidijaus Navicko (g. 1994 – ✞ 2017) atminimas.

R. Kančiui įteiktas kamuolys su rankininkų parašais

Dvikovos svarbą dzūkams priminė arenoje apsilankęs iš Alytaus krašto kilęs olimpietis, maratonininkas Remigijus Kančys, o už nuopelnus Alytaus rankiniui buvo apdovanotas ilgametis rankininkų treneris Vladas Zokas.

Alytaus rankinio klubas padėkojo trenerio karjerą baigiančiam Vl. Zokui

„Mums labai svarbus yra sirgalių palaikymas“, – prieš susitikimą sakė vienas iš žaidžiančiųjų Alytaus komandos trenerių Egidijus Petkevičius ir buvo teisus. Gausiai susirinkusių rankinio mylėtojų palaikomi čempionai, nors ir pralaimėję pirmąjį kėlinį (13:14),  antrame rezultatą ne tik išlygino, tačiau ir persvėrė savo pusėn, kauniečius nugalėdami 26:24.

Kapitonas G. Adamkevičius su Ž. Micevičiumi alytiškius gelbėjo iš sudėtingų situacijų

Prie pirmosios pergalės pusfinalio serijoje 9 įvarčiais prisidėjo rezultatyviausias alytiškių žaidėjas Žygimantas Micevičius, 6 pelnė kapitonas Gintautas Adamkevičius, 5 – Remigijus Čepulis, 3 (iš kurių – ir pirmus 2) – Aurelijus Sabonis.

ATNAUJINTA

Alytiškiai laimėjo ir atsakomąją pusfinalio kovą Kaune ir pirmieji iš Lietuvos rankinio lygos klubų užsitikrino vietą čempionato finale. Lemiamas rungtynes prieš „Granitą-Karį“ Alytaus „Varsa-Stronglasas“ laimėjo po pratęsimo rezultatu 29:28 (23:23; 8:8).

Kelią į šalies rankinio lygos finalą varsiečiams nutiesė 11 (9 – iš 7 m) pelnęs Žygimantas Micevičius, 4 pridėjo Remigijus Čepulis, po 3 – Gintautas Adamkevičius ir Dovydas Čepulis, po 2 – Irmantas Asakavičius, Linas Paliušis ir Aurelijus Sabonis, po 1 – Lukas Feoktistovas ir Rokas Lastauskas.

Vartus užtikrintai saugojo Rytis Cipkus, taip pat rungtyniavo žaidžiantys treneriai Robertas Paužuolis ir Egidijus Petkevičius, dvikovai buvo registruoti žaidėjai Šarūnas Bunevičius, Aivaras Janušauskas, Povilas Palionis ir atsarginis vartininkas Tomas Zabita.

Atsakomojoje pusfinalio dvikovoje „Varsą-Stronglasą“ gausiai palaikė Kauno alytiškiai ir kiti prijaučiantys. „Dėkojame sirgaliams. Žaidėme kaip namuose“, – po pergalės dėkojo varsiečiai. Jų priešininkai finale bus pusfinalio poros Klaipėdos „Dragūnas“ – Vilniaus „Šviesa“ nugalėtojas. Uostamiesčio ir sostinės ekipų serijoje kol kas lygiosios – 1:1.

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here