Antradienis, rugsėjo 19, 2017
Pradžia Dzūkija Alytus Alytus šventiškai minės Žemės dieną ir valandą

Alytus šventiškai minės Žemės dieną ir valandą

0
Kovo 20 d. Alytuje - Žemės dienai minėti skirtą akciją „Apkabinkime žemę kartu“. Kovo 25 d. - Žemės valandos renginiai. Alytausgidas.lt asociatyvi nuotr.

Alytaus miesto savivaldybė ir vaiko ir mamos dienos centras „Kutis“ kovo 20 d. kviečia alytiškius į Žemės dienai minėti skirtą akciją „Apkabinkime žemę kartu“.

Savivaldybė ir miesto bendruomenės centras kovo 25 d. kviečia į Žemės valandos renginius Senamiesčio skvere ir Rotušės aikštėje.

Kovo 20-osios renginio metu susirinkusius pasveikins Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius, linksmins vaiko ir mamos dienos centro „Kutis“ personažai.

Alytaus mokyklos-darželio „Drevinukas“, Likiškėlių pagrindinės, Piliakalnio progimnazijos ir „Sakalėlio“ pradinės mokyklos mokiniai pakvies susirinkusius pašokti bendrą Žemės šokį. Renginio metu taip pat skambės vokalinės studijos „Belcanto“ atliekami kūriniai ir bendra renginio dalyvių daina.

Kovo 25-osios vakarą planuojamas Žemės  valandos minėjimas prasidės dokumentinio filmo apie Žemę peržiūra Senamiesčio skvere, šviesų gesinimu skvere ir Rotušės aikštėje, eisena S. Dariaus ir S. Girėno g.  gatve ir muzikos grupės iš Vengrijos „Shell Beach“ koncertas miesto teatro amfiteatre.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here