Trečiadienis, gegužės 23, 2018
Pradžia Visos naujienos Dzūkija Kolegijos informatikų akademija baigė jubiliejinius mokslo metus ir išsiplėtė į Dzūkijos miestus

Kolegijos informatikų akademija baigė jubiliejinius mokslo metus ir išsiplėtė į Dzūkijos miestus

0
Kolegijos informatikų akademija auga - įkurti 7 centrai, jie veikia tokiuose miesteliuose, miestuose, kaip Balbieriškis (Prienų r.), Butrimonys (Alytaus r.), Druskininkai, Jieznas (Prienų r.), Leipalingis (Druskininkų sav.), Prienai ir Simnas (Alytaus r.)

Jubiliejinius 5-uosius mokslo metus Alytaus kolegijos jaunųjų informatikų akademijoje baigė Alytaus miesto savivaldybės mokyklų ir gimnazijų mokiniai.

Įteikti 236 diplomai ir pažymėjimai, o gegužės 17 dieną mokslo metus baigs ir Alytaus rajono savivaldybės jaunųjų informatikų akademijos mokiniai bei gimnazistai.

Per penkerius mokslo metus kolegijos informatikų akademijoje parengtos ir akredituotos 49 programos, pagal kurias mokėsi Alytaus miesto, Alytaus rajono, Druskininkų, Lazdijų, Prienų savivaldybių gyventojai – 1 tūkst. 397 įvairių mokyklų ir gimnazijų moksleiviai.

Akademija auga – įkurti 7 centrai, jie veikia tokiuose miesteliuose, miestuose, kaip Balbieriškis (Prienų r.), Butrimonys (Alytaus r.), Druskininkai, Jieznas (Prienų r.), Leipalingis (Druskininkų sav.), Prienai ir Simnas (Alytaus r.).

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here