Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Dzūkija Alytus Kodėl naujieji kelio ženklai Alytuje „neveikia“? (VIDEO)

Kodėl naujieji kelio ženklai Alytuje „neveikia“? (VIDEO)

3

Alytaus mieste, Vidzgirio mikrorajone, paskutinę vasario dieną pradėjo galioti kelio ženklas. Pagal jį antradienį, nuo 9-15 valandos, negalima palikti automobilio dalyje Statybininkų gatvės. Šis ženklas pastatytas tam, kad komunalininkai galėtų nuvalyti važiuojamąją dalį. Rytą tik dalis automobilių buvo patraukti. Tai – jau ne pirmas mėginimas reguliuoti automobilių statymą siekiant išvalyti gatvę.

Kartu su šiuo miesto saugaus eismo komisijos projektu dvejose Alytaus miesto sankryžoje pastatyti „Stop“ ženklai. Tai – bene pirmos tokios sankryžos Lietuvoje, kur iš visų gatvių privaloma sustoti.

Alytausgidas.lt nuotr.

Projekto autorius, miesto tarybos narys Marius Grišmanauskas mano, kad Alytuje – per daug kelio kalnelių, kurie trukdo greitosios pagalbos automobiliams. Paskaičiuota, kad ties kiekvienu kalneliu sugaištama 10 kartais galbūt gyvybiškai svarbių sekundžių. Būtent todėl ir atsirado naujas sankryžų ženklinimas. Tuo tarpu gyventojai įsitikinę – naujų ženklų pastatymas skirtas surinkti daugiau baudų…

Antradienį  Žalgirio – Suvalkų gatvių sankryžoje sumontuoti ir ženklų stovai. Ar tai būsimi  papildomi ženklai, informuosiantys apie lygiareikšmę sankryžą, paaiškės artimiausiu metu.

Nauji „Stop“ ženklai kol kas Alytuje daugiau klaidina nei padeda vairuotojams. Eismo dalyvis jį pamatęs mano, kad turi praleisti kitoje gatve stovintį automobilį. Greičiausiai tą patį galvoja ir kitas vairuotojas dėl to automobiliai stovi sankryžoje, o vairuotojai nežino kaip elgtis.

3 Komentarai

  1. Aborigenai…… išvažinėjau visą europą,bet lygiareikšmėje sąnkryžoje STOP ženklų nemačiau….Kas mus valdo..? 🙂

  2. Nuimkit tuos STOP ženklus, kam jie reikalingi Vytauto gatvės sankryžoj. Labai plati gatvė ir puikus matomumas, kam ten reikia stabdinėt bereikalingai.

  3. kokia desines rankos taisykle zmogau? uz ka tu alga gauni? kai pradejo zmones sarsali kelti kad nera papildomo zymėjimo apie lygiareiksmiu kelių susikirtima tol pats nesuprato.. musu visu pinigus svaisto nemoksos. siuo metu sankryza yra negaliojanti pagal KET nes vaziuot galima kaip pats tik uzsinori.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here