Trečiadienis, spalio 18, 2017
Pradžia Visos naujienos Alytausgidas.lt rekomenduoja Metų dainos autorių Alytuje sulauksime prieš Velykas

Metų dainos autorių Alytuje sulauksime prieš Velykas

0

Pirmoji vieta iš Alytaus transliuojančio radijo FM99 lietuviškų dainų „Top 10” sąraše, klausomiausia Pakartot.lt muzikos platformos metų daina.

Tai – grupės „Lemon joy“ naujausias grupės singlas „Willkommen“.

„Suplanuoti koncertai buvo skirtingi, o kiekvienas – savaip geriausias“, – pasakoja „Lemon Joy“ vokalistas, dainų autorius Igoris Kofas. Susidomėjimas grupės turu ir nauju albumu „Willkommen“ buvo toks, kad teko skelbti penkis papildomus koncertus

Balandžio 13 dieną „Lemon joy“ gyvai skambės Alytuje. Grupė informuoja, kad į šį koncertą kviečiami ir kitų regiono miestų gerbėjai, mat šio turo renginiai Druskininkuose, Marijampolėje ar kitose Pietų Lietuvos salėse nėra numatomi.

„Tai turėjo būti keturi turo koncertai, tačiau grupės gerbėjų dėka pasirodymų bus gerokai daugiau, o vienas jų – ir skirtas Pietų Lietuvos gyventojams, kuris vyks Dzūkijos sostinėje“, – artėjančiu autoriniu grupės vakaru Alytuje džiaugiasi jo rengėjas Tomas Nikulinas.

Atrodo, kad „Lemon joy“, iš klubų pasukusi į koncertines sales, turi gerokai daugiau gerbėjų, nei manė jų esant. Vietoje vieno „Willkommen“ turo koncerto Kaune – jau surengti du, o balandį vyks ir trečiasis.

Prieš Velykas muzikantai sugrįš koncertuoti ne tik į laikinąją sostinę, tačiau ir pakartos pasirodymus Klaipėdoje, Šiauliuose bei užsuks į Panevėžio „Cido“ areną.

„Suplanuoti koncertai buvo skirtingi, o kiekvienas – savaip geriausias“, – pasakoja „Lemon Joy“ vokalistas, dainų autorius Igoris Kofas. Susidomėjimas grupės turu ir nauju albumu  „Willkommen“ buvo toks, kad teko skelbti penkis papildomus koncertus balandį.

„Lemon joy“ koncertas, truksiantis apie dvi valandas, Alytuje vyks  kultūros ir komunikacijos centre.

Daugiau informacijos apie koncertą – ČIA

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here