alytausgidas foto3

Trys Baltijos čempionato sidabro medaliai - alytiškėms

Kitos sporto šakosvas. 20 2018, 19:07

Ventspilyje (Latvija) vykusio Baltijos uždarų patalpų šaudymo iš lanko čempionato asmeninėse varžybose Lietuvos sportininkai iškovojo devynis medalius.

Vienas aukščiausių apdovanojimų - sidabrą moterų olimpinių lankų grupėje pelnė jaunoji alytiškė Paulina RamanauskaitėAlytaus SRC-„Žaliojo lanko". Ji pusfinalyje po papildomo šūvio 6:5 įveikė pajėgią latvę Mariną Rjabkovą ir tik finale 3:7 turėjo pripažinti kitos latvės Rimmos Matvejevos pranašumą. Moterų skriemulinių lankų grupėje sidabro medalį iškovojo dar viena alytiškė Inga Timinskienė („Žaliasis lankas"). Ji pusfinalyje po labai atkaklios kovos 143:142 nugalėjo estę Meeri-Maritą Paas, o finale 141:146 nusileido varžybų favoritei estei Lisell Jaatmai. I. Timinskienė su moterų skriemulinių lankų rungtyje su jungtinė ekipa, kuriai atstovavo ir dvi lietuvė Asta Grigaravičienė, laimėjo dar vieną sidabrą.
Pridėti kaip pageidaujamą šaltinį „Google“
Plojimai 0Lankytojai 0
loading

Video rekomendacijos

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Naujausios žinios

Loading