Vienas aukščiausių apdovanojimų - sidabrą moterų olimpinių lankų grupėje pelnė jaunoji alytiškė
Paulina Ramanauskaitė iš
Alytaus SRC-„Žaliojo lanko". Ji pusfinalyje po papildomo šūvio 6:5 įveikė pajėgią latvę
Mariną Rjabkovą ir tik finale 3:7 turėjo pripažinti kitos latvės
Rimmos Matvejevos pranašumą. Moterų skriemulinių lankų grupėje sidabro medalį iškovojo dar viena alytiškė
Inga Timinskienė („Žaliasis lankas"). Ji pusfinalyje po labai atkaklios kovos 143:142 nugalėjo estę
Meeri-Maritą Paas, o finale 141:146 nusileido varžybų favoritei estei
Lisell Jaatmai. I. Timinskienė su moterų skriemulinių lankų rungtyje su jungtinė ekipa, kuriai atstovavo ir dvi lietuvė Asta Grigaravičienė, laimėjo dar vieną sidabrą.