Penktadienis, gegužės 25, 2018
Pradžia Naujienos 112 Kauno klinikose – jau trys nukentėjusieji Putinuose, įtariamasis – sulaikytas (VIDEO)

Kauno klinikose – jau trys nukentėjusieji Putinuose, įtariamasis – sulaikytas (VIDEO)

1

Pareigūnams pavyko sulaikyti jauną vyrą, kuris, kaip įtariama, vieną praėjusio savaitgalio naktį siautėjo Putinų mikrorajone esančioje Antano Jonyno gatvėje.

Įtariamųjų gali būti ir daugiau. Treningus dėvintį ir į šlepetes įsispyrusį jauną vyrą, surakintą grandinėmis, Alytaus rajono apylinkės teismą atlydėjo policijos pareigūnai ir kriminalistai.

Alytausgidas.lt TV žiniomis, policija ieško su nusikaltimais siejamų dar kelių asmenų.

„Nustatinėjami įtariamieji“, – po išskirtinio savaitgalio Putinuose nedaugžodžiavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Kristina Janulevičienė. Įvykių A. Jonyno gatvėje kol kas nekomentuoja ne tik policija, tačiau ir prokurorė, mat, pasak jos, nenori, pakenkti tyrimui.

Rugsėjo 10 -osios naktį vienas po kito į Alytaus ligoninę ir Kauno klinikas iš A. Jonyno gatvės atvežti 3 žmonės. Apie 1 valandą nepažįstami asmenys užpuolė trisdešimtmetį. Vyras sumuštas taip, kad lūžo kaukolė, į smegenis išsiliejo kraujas. Netrukus toje pat gatvėje į nerakintą butą įsiveržė trys vyrai ir peiliu sužalojo 44 metų vyriškį. Jam nustatytos ne tik durtinės žaizdos, bet ir žandikaulio lūžis. Prie „Kibininės“, esančios adresu A. Jonyno g. 27A, peiliu sužalotas 31-erių vyras. Policijai pavyko sulaikyti vieną įtariamąjį. Spėjama, kad su šiais įvykiais susiję ir daugiau asmenų.

Antradienį Alytaus rajono apylinkės teisme vyko atvesdinto vyriškio apklausa. Ji užsitęsė visą dieną. Miestą sukrėtusio rezonansinio įvykio prokuratūra nekomentuoja, kaip ir teismo sprendimo apie vyriškio suėmimą. Anot prokurorės, daugiau detalių turėtų paaiškėti artimiausiu metu, tai prokurorė pakomentuos kiek vėliau.

Nukentėjusiųjų būklė – sudėtinga. Po sekmadienio nakties į Kauno klinikas buvo išvežtas vienas, o šiuo metu gydomi jau 3 sužaloti vyrai.

1 komentaras

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here