Trečiadienis, gegužės 23, 2018
Pradžia Dzūkija Alytus Alytuje surengta kariuomenės ir visuomenės vienybės diena (VIDEO)

Alytuje surengta kariuomenės ir visuomenės vienybės diena (VIDEO)

6

Dzūkijos sostinėje surengta kariuomenės ir visuomenės vienybės diena. Šventę pradėjo NATO oro policijos misijos naikintuvai, praskrodę virš susirinkusiųjų.

Alytaus Jaunimo parke veikė karinių palapinių miestelis, jame buvo galima susipažinti su įvairia karine įranga, apžiūrėti karinę ekipuotę, ginkluotę, išmėginti kariškas rungtis.

Tokį renginio pradžios akcentą naikintuvais „Eurofighter Typhoon“ ir F-16 atliko NATO oro erdvę virš Baltijos šalių, Lenkijos  patruliuojantys Ispanijos ir Portugalijos karinių oro pajėgų pilotai.

Atėjusieji galėjo sužinoti apie karinę tarnybą, o šventės šeimininkai, didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono kariai atliko parodomąją  operaciją, kurios metu  „Pumos“ šturmavo priešo pajėgas.

Alytaus Jaunimo parke veikė karinių palapinių miestelis, jame buvo galima susipažinti su įvairia karine įranga, apžiūrėti karinę ekipuotę, ginkluotę, išmėginti kariškas rungtis.

„Visuomenės pasitikėjimas ir palaikymas yra vienas svarbiausių ginklų, kuris suteikia kariuomenei drąsos ir ryžto“, – apsilankęs renginyje tarpusavio pasitikėjimu džiaugėsi LR krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis. Jis ir kiti svečiai Punios šile dalyvaus pėsčiųjų žygyje, skirtame vieno žymiausių partizanų vado generolo Adolfo Ramanausko-Vanago 100-osioms gimimo metinėms.

6 Komentarai

  1. verksnei jus verksnei viskas faina dometis viskuo reikia kiek lektuvu nukrenta kiek , kiek gatves sugadino stovedami niekas jum negerai tamsuoliai o apie kara pranes kai reiks, jai bijai neik i lauka lektuva isgirdo matai kelnes pridirbo, o is pabaliu pro garazus gali islysti ten keles nelegalus yra arba per laukus i punsko g isvaziuoji viskas negerai dziaukites gyvenimu mizniai , labai grazi svente idomi daug pamatyta isbandyta daugiau tokiu renginiu tikrai saunu pagyrtina kas tai sugalvojo butent Alytuje

  2. Kai skrido naikintuvai, tai jausmas tikrai nešventiškas buvo. Buvo žmonių, kurie nežinojo, kad vyksta renginys ir pamatę naikintuvus su baime žiūrėjo į dangų. Nors aš ir žinojau, bet vistiek buvo baisu, neramu ir nejauku.

  3. O kam važiuoti lysk į rūsį ir sėdėk,nes labai neaukštai skraido viršgarsiniai reaktyviniai kariniai lėktuvai,o kas atsakys ,jeigu neduok dieve įvyks gedimas virš individualių namų,dar žada tankai miestą aplankyti,tik įdomu ar Alytaus miesto gatvės pritaikytos tam,ar vėliau po viso vajaus nereiks žmonėms važinėti prastesnėmis gatvėmis,Alytiškiai bandomi triušiai.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here