Antradienis, rugsėjo 19, 2017
Pradžia Dzūkija Alytus Kapinių tvora Daugų gatvėje bus atstatyta

Kapinių tvora Daugų gatvėje bus atstatyta

0
Alytaus miesto savivaldybė balandžio 19 d. kreipėsi į Alytaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, prašydama nustatyti kaltininkus dėl tvoros Daugų g. kapinėse sugriovimo

UAB „Alytaus skausmo užuovėja“ darbų vadovas Deividas Randis po Velykų pastebėjo, kad Daugų g. kapinėse išgriauta tvora ir apie tai informavo Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyrių.

Alytaus miesto savivaldybė balandžio 19 d. kreipėsi į Alytaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, prašydama nustatyti kaltininkus.

Daugų gatvėje esančių kapinių tvora šioje vietoje buvo nugriauta ir praėjusiais metais, o 2016 m. rudenį vėl atstatyta. Už šios tvoros statybos darbus savivaldybė sumokėjo daugiau kaip 1000 Eur.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus specialistai planavo toliau tvarkyti Daugų gatvės kapinių teritoriją ir šių darbų vykdymui miesto biudžete numatė lėšų, kurias dabar, deja, teks panaudoti ne  suplanuotiems tolimesniems darbams, o tvoros atstatymui.

„Tenka tik apgailestauti, kad šių metų biudžete Daugų gatvės kapinių teritorijos tvarkymui numatytus pinigus teks panaudoti ne kapinių teritorijoje esančių šaligatvių tvarkymui, o tvoros atstatymui,“ – sakė Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė.

Alytaus miesto savivaldybė prašo miesto gyventojų būti pilietiškais ir pastebėjus miesto gerbūvį niokojančius asmenis apie tai pranešti policijai.

Daugų g. esančių kapinių tvora čia jau buvo griauta ir praėjusiais metais. Už šios tvoros statybos darbus teko sumokėti daugiau kaip 1000 Eur

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here