Trečiadienis, spalio 18, 2017
Pradžia Naujienos 112 Kalniškės miške „naktinėję“ su draudžiamais taikikliais neteko teisės medžioti, ginklų ir gavo...

Kalniškės miške „naktinėję“ su draudžiamais taikikliais neteko teisės medžioti, ginklų ir gavo baudų

0
Kalniškės miške medžiojusiam V. K. skirta 800 eurų, J. S. – 1 tūkst. 158 eurų bauda. Abu „naktinėtojai“ teisės medžioti neteko neteko 1-eriems metams, ginklai ir naktinio matymo taikikliai - konfiskuoti

Alytaus regiono aplinkos  apsaugos  departamento  (ARAD) gyvosios  gamtos  apsaugos  inspekcija informuoja apie reidą, skirtą medžioklės kontrolei.

Tuomet reido metu Kalniškės miške, Ąžuolyno medžioklės plotų vienete Lazdijų rajone buvo sulaikyti du medžiotojai, kurie draudimo nepaisė ir medžiojo su naktinio matymo taikikliais.

V. K. ir J. S. žvėrių sumedžioti nesuspėjo, o dėl padaryto pažeidimo teko aiškintis teisme. Pažeidėjų ginklai su naktiniais taikikliais buvo sulaikyti, o vyrams grėsė netekti ne tik įrankių ir teisės medžioti nuo vienerių iki penkerių metų, tačiau r baudos nuo 579 iki 1 tūkst. 737 eurų.

Kalniškės miške medžiojusieji nesutiko su jiems pareikštais kaltinimais, tačiau Lazdijų rajono apylinkės teismas kovo mėnesį nutarė, kad abu vyrai medžiojo su naktinio matymo taikikliais,  padarė administracinius teisės pažeidimus, už ką paskirtos baudos: V. K. – 800 eurų ir J. S. – 1 tūkst. 158 eurų.

Abu „naktinėtojai“ teisės medžioti neteko neteko 1-eriems metams, ginklai ir naktinio matymo taikikliai – konfiskuoti.

Pastebėjus brakonieriavimo atvejus galima kreiptis į ARAD gyvosios  gamtos  apsaugos  inspekciją tel. +370 686 76009, taip pat galima informuoti 112.

 

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here