Penktadienis, balandžio 20, 2018
Pradžia Naujienos 112 Kaip į laidojimo namus „įvažiavo“ mikroautobusas (AVARIJOS VIDEOĮRAŠAS)

Kaip į laidojimo namus „įvažiavo“ mikroautobusas (AVARIJOS VIDEOĮRAŠAS)

2

Alytuje keleivinis mikroautobusas, versdamas mūrinę tvorą, įlėkė į laidojimo namų kiemą. Nelaimės vietoje prireikė medikų. Aiškėja, kokiomis aplinkybėmis įvyko eismo nelaimė šalia laidojimo paslaugų įmonės „Skausmo užuovėja“.

Kaip Alytausgidas.lt jau skelbė, ketvirtadienį 16 valandą keleivinis mikroautobusas „Mercedes Benz“ rėžėsi į sieną ir ją išvertė. Tąkart vairuotojas žurnalistams pasakojo, kad iš šalutinio kelio išvažiavo ir jam sutrukdė „Audi“, tačiau, matyt, nebuvo tiesa.

Mūsų portalui pavyko gauti įvykio vaizdo įrašą. Pagal jį galima suprasti, kaip  esimo nelaimė įvyko.

Pasirodo, lengvasis  automobilis „Audi“ važiavo Pulko gatve miesto centro ir Rūtų gatvės link, sakryžoje galimai ketino sukti į kairę, bet, supratęs, kad kelias iškastas, pasuko į dešinę ir pastojo kelią ta pačia kryptimi važiuojančiam mikroautobusui.

Mersedesas kliudė lengvajį automobilį, metėsi į šoną ir išvertęs mūrinę tvorą įlėkė į laidojimo namų aikštelę. Po eismo įvykio metu vienas keleivis skundėsi nugaros skausmais.

Pagalba suteikta mažiausiai dviem asmenims.

Didesnės nelaimės išvengta, nes laidojimo namų kieme procesija, laimei, nevyko, per avariją apgadinta tik „Skausmo užuovėjos“ aikštelėje stovėjusi mašina.

Galimų aukų išvengta ir dėl to, kad Pulko gatve iki lemtingo momento važiavo vienas automobilis paskui kitą.  Be to – vienas automobilis visiškai buvo sustojęs, todėl keleivinis autobusiukas sėkmingai pralėkė tarp mašinų.

Įvykio aplinkybes tiria policija. Aiškinamasi ar mikroautobuso vairuotojas važiavo saugiu greičiu.

2 Komentarai

  1. Mūsų miesto mikroautobusų vairuotojai, baisu, piko metu važinėja kaip išdegę akis, dar truputis ir šaligatviu važiuotų, kad tik greičiau ir daugiau susigrėbtų keleivių. Ypatingai I-o Alytaus Juozapavičiaus gatvėje..Akivaizdu, kad ir dabar greitis buvo nemenkas. O kai ne piko valandos, vėžlio žingsneliu važiuoja. Nereikia pamiršti, kad jie atsako ir už saugų keleivių pervežimą.

  2. debilas uzvairo ko per stabdzius nedejo gerai kad saligatviu kas nejo butu auku buve reakcijos nulis gal mentas buves uzvairo nes tie tai vaziuot isvis nemoka nei posukiu rodo nei rikiuotis moka kur pareigunai ziuri ar tik sustabde moka vaistineles paklaust

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here