Pirmadienis, balandžio 23, 2018
Pradžia Dzūkija Alytus Kaip Alytus sprendžia automobilių parkavimo problemas? (VIDEO)

Kaip Alytus sprendžia automobilių parkavimo problemas? (VIDEO)

1

Valstybės įmonės „Regitra” duomenimis, Alytaus mieste – beveik 30 tūkst. transporto priemonių, iš jų per 24 tūkst. – lengvieji automobiliai. Problemų alytiškiams kartais sukelia ne tik jie, tačiau ir autobusai.

Kiemų aikštelės neretai prigrūstos automobilių, vairuotojai priversti ieškoti vietos šalikelėje ir taip, ypatingai tais atvejais, kai parkuojami autobusai, jie užkemša išvažiavimus iš daugiabučių kiemų ar pan.

Problemų Alytuje kartais sukelia ne vietoje parkuojami autobusai. Alytausgidas.lt TV nuotr.

Kad tokia problema egzistuoja pripažįsta ir Alytaus miesto saugaus eismo komisija. Mieste jau pastebėtos pirmosios pastangos gerinti situaciją.

Prie Topolių gatvės 4 daugiabučio ir Alytaus miesto savivaldybės prieigose nubrėžtos geltonos linijos draudžiančios statyti automobilius. Už eismą atsakingi asmenys teigia, kad toks žymėjimas pasiteisino.

Daugiabučių bendrijos, kurios norėtų pažymėti ne parkavimo zoną, turėtų kreiptis į saugaus eismo komisiją. Jos narys Saulius Janulevičius teigia, kad daugiabučių bendrijoms žymėjimas nekainuoja.

Taip Alytaus mieste atrodo neparkavimo zona. Alytausgidas.lt TV nuotr.

Alytaus miesto savivaldybės miesto ūkio skyriaus vedėjas Algimantas Tarasevičius teigi bendrijoms siūlo galvoti ne tik apie žymėjimus, tačiau automobilių stovėjimo aikštelių atnaujinimą. Pasak A. Tarasevičiaus, savivaldybė padengti pusę su aikštelių platinimu susijusių išlaidų, o renovuojantiems daugiabučiams – ir 60% paramą.

1 komentaras

  1. Jeigu visi taip dirbtu del Alytaus ir del zmoniu kaip Gerb. S. Janulevicius, tikrai pagerintu zmoniu kasdieni gyvenima. Sauliau uzsiimk su ta nuosliauza prie greitojukes, nes musu vadovams neidimu matome.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here