Penktadienis, balandžio 20, 2018
Pradžia Naujienos 112 Juvelyrinių dirbinių parduotuvės apiplėšimas Alytuje planuotas tarsi iš kino filmų scenarijų (ATNAUJINTA)

Juvelyrinių dirbinių parduotuvės apiplėšimas Alytuje planuotas tarsi iš kino filmų scenarijų (ATNAUJINTA)

3

Parduotuvės stoge – išpjauta skylė, paliktos nuleistos kopėčios, o juvelyrinių dirbinių parduotuvės sienoje aptikta dar viena skylė.

Tokį vaizdelį, tarsi iš kino filmų scenarijų, atėję į darbą Alytuje, Santaikos gatvėje esančiame prekybos centre „Maxima”, rado darbuotojai.

Tą pačią dieną, balandžio 11-ąją, taip pat įsibrauta į batų parduotuvės sandėlį.

Pirminiais duomenimis – niekas nepavogta. Nuostolis – nustatinėjamas.

ATNAUJINTA

„Incidento metu nei klientai, nei darbuotojai nenukentėjo. Pastatui padaryti nuostoliai šiuo metu yra tikslinami. Aiškinantis įvykio aplinkybes bendradarbiaujame su policijos pareigūnais“, – Alytausgidas.lt naujienu portalui pakomentavo prekybos tinklo „Maxima“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Kaip atrodo PC „Maxima” Santaikos g. stogas (VIDEO):

3 Komentarai

  1. nerealiai padirbejau su dronu, tkrai idomu ziureti i maximos stoga ir ziauriai informatyvu… kazin ar alytausgidas apsimeta begalviu komanda ar tokias esa, nes ziurint ju reportazus ir nuotraukas norisi verkti..

  2. Kitą kartą tai dėsit kažkokį video asociatyvų, tai bent jau pasirūpinkit, kad atitiktų “žinių ir naujienų tarnybos” kriterijus. Dabar nulis kokybės, tragiška muzika (baisiau už kai kurių youtuberių foninę muziką) ir visiškai neinformatyvu.
    Sėkmės.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here