Ketvirtadienis, lapkričio 23, 2017
Pradžia Naujienos 112 Įtariamas nužudymu – priežastis, dėl kurios „Porsche“ vairuotojas policijai nestojo nei Lenkijoje,...

Įtariamas nužudymu – priežastis, dėl kurios „Porsche“ vairuotojas policijai nestojo nei Lenkijoje, nei Lietuvoje (VIDEO)

0

Dviejų šalių policijos pareigūnai vaikėsi prabangų visureigį „Porsche”. Lenkijos policininkams ši transporto priemonė su jų šalies valstybiniais numeriais nestojo. Automobilis važiavo Lietuvos link, todėl lenkai paprašė kolegų iš Lietuvos policijos pagalbos.

Lazdijų rajone patruliavę Alytaus pareigūnai pastebėjo važiuojantį visureigį. Vairuotojas nestojo ir mūsų šalies pareigūnams. Į gaudynes įsitraukė gausios policijos pajėgos. Galingą variklį trintis „Porsche Cayenne“ skriejo Dzūkijos keliais maždaug 200 kilometrų per valandą greičiu. Pareigūnai jį persekiojo Lazdijų rajone.

Vėliau gaudynės persikėlė į Alytaus rajoną ir miesto gatves. Maždaug trisdešimt kilometrų vykusios gaudynės baigėsi, kai lenko automobilis įsuko į Miklusėnus ir atsitrenkė į pakelės stulpą. Iš automobilio iššoko vairuotojas su moterimi, mėgino bėgti, tačiau jiems nepavyko.

Lenkijos Respublikos piliečiams buvo uždėti antrankiai. Įvykio vietoje dirbo 10 policijos ekipažų, policijos kinologas su tarnybiniu šunimi ieškojo, ar lenkai neatsikratė draudžiamais turėti daiktais. Vairuotojas iškart, dar būdamas sulaikymo vietoje, pasiprašė advokato.

Porelė buvo uždaryta į areštinę, o visureigis „Porsche” pristatytas į policijos aikštelę.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams susisiekus su kolegomis iš Lenkijos paaiškėjo, kad 1972 metais gimęs vyras įtariamas dėl sunkaus nusikaltimo ir žmogžudystės įvykdymo Lodzės mieste. Kartu su juo vyko ir buvo sulaikyta 1992 metais gimusi mergina.

Vykstant gaudynėms kolegos lenkai pranešė, kad vyras gali būti ginkluotas, todėl pareigūnai privalėjo imtis visų atsargumo priemonių juos sulaikant.

Automobilis mėgino slėptis ir Alytaus miesto gatvėse, ne kartą sukėlė avarinę situaciją. „Porsche“ pavyko sulaikyti tik tada, kai visureigio  vairuotojas atsitrenkė į stulpą.

Galingą variklį trintis „Porsche Cayenne“ , nestojęs Lenkijoje, skriejo Dzūkijos keliais maždaug 200 kilometrų per valandą greičiu. Pareigūnai jį persekiojo Lazdijų rajone, vėliau gaudynės persikėlė į Alytaus rajoną ir miesto gatves. Alytausgidas.lt Tv nuotr.

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here