Antradienis, kovo 20, 2018
Pradžia Sportas Krepšinis Išmėginta: Eurolyga su „Žalgirio ekspresu” Alytus-Kaunas-Alytus (VIDEO. NUOTRAUKOS)

Išmėginta: Eurolyga su „Žalgirio ekspresu” Alytus-Kaunas-Alytus (VIDEO. NUOTRAUKOS)

4

Pamatyti pajėgiausios Europos krepšinio lygos rungtynes Kaune ir gerai praleisti laiką siūlo keleivių vežimo bendrovė „Kautra”.

Sumokėję 7 eurus krepšinio fanai nuvežami iki pat „Žalgirio“ arenos, o į kainą įeina ne tik kelionė į priekį ir rungtynių bilietas, tačiau ir parvežimas į Alytų.

Tad nenuostabu, kad norinčių stebėti Eurolygos rungtynes netrūksta. Alytausgidas.lt naujienų portalas – informacinis akcijos partneris, tad nusprendėme išmėginti sirgaliams siūlomą naują paslaugą.

Kelionė prasidėjo Alytaus autobusų stotyje. „Kautra” buvo parengusi komfortiškus autobusus. Nors ši paslauga buvo teikiamas dar tik antrą kartą, tačiau susidomėjimas – didelis. Į „Žalgirio ekspresą“ iš Alytaus buvo parduoti visi bilietai.

Kas vyko į „Žalgirio“ rungtynes Kaune, turbūt sutiks, kad rasti vietos automobiliui, būna nelengva. Tuo tarpu „Žalgirio ekspresas“ vežė tiesiai į Nemuno salą prie arenos. Stebėti rungtynes teko ne iš pačių geriausių vietų, bet nepatogumą atpirko atmosfera arenoje. Nors žalgiriečiai ir pralaimėjo, tačiau nenuvylė.

Autobusas į Alytų grįžo po 23 valandos. Į „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje ekspresas atvežė per 600 žiūrovų iš Vilniaus, Alytaus ir kitų Pietų Lietuvos miestų.

Artimiausias „Žalgirio ekspresas“ Alytus-Kaunas-Alytus – kovo 31 dieną, kai žaliai balti susitiks su Manto Kalniečio atstovaujama italų ekipa „Emporio Armani”.

Sumokėję 7 eurus krepšinio fanai nuvežami iki pat „Žalgirio“ arenos, o į kainą įeina ne tik kelionė į priekį ir rungtynių

4 Komentarai

    • paprašykit, kad kautros autobusas dar ir po miestą už 7 eurus išvežiotų ir vairuotojas kaldra užklotų…

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here