25 c Alytus
Pirmadienis, Liepos 23d.
DzūkijaAlytus
2017 Rugpjūčio 9d.
0

Internetas namams: kaip teisingai pasirinkti?

title

Kiekvieną dieną naudojamės internetu tarsi oru ir per daug apie jį negalvojame iki tol, kol nepasibaigia užsakytas planas arba kol internetas neužstringa. Ištikus tokioms problemoms daugelis nežino ką daryti ir kaip elgtis. Juk internetas yra viskas! Jis padeda bendrauti, pirkti, atrasti informaciją, ieškoti... Internetas namams yra tarsi stogas. Be jo namai būti paprasčiausiai negali!

Geras internetas namams – tai ne tik įrankis, kuris leidžia smagiai leisti laiką. Tai įrankis, kuris padeda atlikti kasdieninius darbus, susirasti reikalingą informaciją ir neatsilikti nuo naujausios informacijos. Apie internetą Lietuvoje... Mūsų šalis gali pasigirti tuo, kad Lietuvoje yra vienas sparčiausių internetų pasaulyje. Jeigu kiekvieną kartą internetui sulėtėjus pergyvenate ir pykstate, kad nepavyksta atlikti tam tikrų darbų arba parsisiųsti tam tikrų duomenų – nusiraminkite. Internetas, kuriuo naudojatės - itin spartus. Mūsų šalyje vyrauja šios interneto rūšys:
  1. 4G internetas. Ši interneto rūšis labai dažnai įvardijama kaip miestiečių internetas. Kodėl jis pasirenkamas ir mėgstamas? Kadangi į kompiuterį įdėtas modemas leidžia mobiliai judėti iš vienos vietos į kitą ir taip pat sėkmingai naudotis internetu, kad ir kur esate. Štai su įprastu Wi-Fi tai neįmanoma.
  2. Šviesolaidinis. Šviesolaidinis internetas namams yra populiariausias pasirinkimas. Dažniausiai kartu su internetu užsisakomos ir TV paslaugos. Tai internetas, kuris tinka ne tik pramogoms, tačiau ir darbui.
  3. Plačiajuostis. Tai greitas internetas, galintis sėkmingai patenkinti pagrindinius interneto naudotojo poreikius. Anksčiau jis buvo pats populiariausias ir dažniausiai pasirenkamas jungiant jį prie laidinio telefono. Šiuo metu vis mažiau klientų renkasi šią galimybę, kadangi telefonai nebėra naudojami, o už juos tenka papildomai mokėti.
Kokį internetą pasirinkti?
  • Vietovė. Priklausomai nuo Jūsų gyvenamosios vietos reikėtų susipažinti ir su tiekėjais, kurie siūlo savo paslaugas. Didmiestyje vertingas 4G internetas, tačiau norint būti tikru dėl kokybiškų paslaugų – visur rekomenduojame rinktis šviesolaidinį internetą.
  • Ryšio kokybė. Štai 4G internetas užmiestyje ne toks geras, kaip kad mieste. Tokiu atveju verta pagalvoti, ar verta į jį investuoti.
  • Platus planų pasirinkimas užtikrina, kad kiekvienas atras tai, kas jam labiausiai tinka. Kadangi daugelis labai mielai užsisako ir kabelinės TV galimybę – naudinga suderinti interneto ir TV paslaugas. Paprasčiausiai tokio plano kaina bus tikrai mažesnė ir labiau Jums priimtina.
  • Priklausomai nuo to, kiek prietaisų planuoja jungtis prie interneto – reikia apgalvoti kokios spartos planas Jums labiausiai tinka. Skaičiuokite ne tik kompiuterius, tačiau ir telefonus.
Skirtingos bendrovės siūlo skirtingus planus. Juk tas pats tiekėjas gali pasiūlyti labai įvairų planų pasirinkimą. Puiku, kadangi tuomet laimi klientas, kuris pagal savo poreikius ieško jam tinkamiausio pasiūlymo. Kiekvienu atveju naudinga pasitarti su konsultantais, kurie padės atrasti geriausią variantą iš visų. „myPlan“ kiekvienam ir visiškai nemokamai gali padėti atrasti interneto tiekėją, kuris siūlo geriausią interneto ryšį konkrečiu adresu ir pasiūlyti patrauklią interneto paslaugų kainą tiesiai iš tiekėjo. Tai patikimas būdas išsirinkti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį internetą Alytuje ir šio miesto apylinkėse.  

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!

Naujausios žinios

Apklausa