Pirmadienis, lapkričio 20, 2017
Pradžia Naujienos Laisvalaikis ir kultūra Ingai Valinskienei draugiją Alytuje palaikys ir Lietuvos scenos džentelmenas Viktoras Malinauskas

Ingai Valinskienei draugiją Alytuje palaikys ir Lietuvos scenos džentelmenas Viktoras Malinauskas

0

Kovo 18-ąją Alytaus arenoje drauge su Inga Valinskiene gerbėjai išvys ir tikrąją Lietuvos estrados legendą, scenos džentelmeną, dainininką Viktorą Malinauską.

Gruodį įvykęs ir stulbinamo populiarumo sulaukęs jubiliejinis I. Valinskienės turas „Žvaigždė“ – tęsiasi! Dalyvaukite išskirtinai šiltoje, užburiančios muzikos ir aksominio Ingos balso pripildytoje šventėje, kuri jau sužavėjo dešimtis tūkstančių jos gerbėjų!

Geriausios visų laikų Ingos dainos, gyvo garso grupė „Vairas“, orkestro muzika, dainuojantys svečiai, nuostabūs koncertiniai kostiumai ir šviesiausios emocijos tiesiai iš širdies – visa tai laukia auksinį 50-mečio jubiliejų mininčios Ingos klausytojų.

„Esu labai dėkinga visiems žmonėms, su kuriais drauge dainavome keturiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Labai nustebau sužinojusi, kad beveik tiek pat mano klausytojų nepateko į šiuos koncertus, todėl nusprendėme tęsti turą. Juk tai ne tik mano – tai mūsų visų šventė“, − sako I. Valinskienė.

Kovą išskirtinio balso dainininkės koncertai vyks ne tik Alytuje, tačiau ir naujojoje Jonavos arenoje, Kėdainiuose, Mažeikiuose ir Panevėžyje. „Kiekvienas susitikimas su publika man yra išskirtinis ir labai laukiamas“, − prisipažįsta Inga.

Jubiliejinio I. Valinskienės koncerto Alytuje bilietų dar yra ČIA.

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here