Penktadienis, gegužės 25, 2018
Pradžia Dzūkija Alytus Iki 2019-ųjų Dzūkijos sostinėje bus nutiesta 16 km vandentiekio vamzdžių (VIDEO)

Iki 2019-ųjų Dzūkijos sostinėje bus nutiesta 16 km vandentiekio vamzdžių (VIDEO)

2

16 kilometrų – tiek Dzūkijos sostinėje planuojama nutiesti naujų plastikinių vandentiekio vamzdžių.

Plieniniai dar sovietmečiu nutiesti vandens tinklai daugiausia problemų kelia žiemą. Dėl grunto judėjimo ir šalčio vamzdžiai trūksta. Neretai ir gyventojai patiria nepatogumų dėl remonto metu nutraukto vandens tiekimo.

Alytuje Europos Sąjungos lėšomis nuspręsta atnaujinti vandentiekio trasas. Pradžioje bus atnaujintos pačias problematiškiausios vandens linijos.

Alytausgidas.lt TV nuotr.

Darbai vyksta Jotvingių, Lauko, Likiškėlių, Miško, Putinų ir Suvalkų gatvėse.  Vandentiekininkai vamzdžius keičia šiuolaikišku būdu, kai į jau esamus vamzdynus įstumiamas plastikinis vamzdis, todėl atkasti visos trasos nereikia. Taip ne tik sutaupoma lėšų, bet ir nesuniokojamas gerbūvis.

Alytausgidas.lt TV nuotr.

Dėl kasinėjimų gyventojams vandens tiekimas ilgam nutrauktas nebus. Kol vyksta darbai vandens tiekiamas nukreipiamas laikinomis linijomis.

Tikimasi, jog plastikiniai vandentiekio vamzdžiai tarnaus ilgiau nei pusę amžiaus, mat gamintojai suteikia 50-ies metų garantiją. Darbus planuojama baigti 2019 metais.

Alytausgidas.lt TV nuotr.

2 Komentarai

  1. Įdomu kaip atrodys po vandenų invazijos į miesto gatves Alytaus centras,negi vandenys neplanuoja darbų net 5m.,juk prieš 5 metus ar dar mažiau buvo plečiama ,rekonstruojama Naujoji gatvė,įrenginėjamas žiedas,negi negalima buvo prieš tai visko numatyti,kas atstatys gatvę.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here