9 c Alytus
Trečiadienis, Rugsėjo 18d.
DzūkijaAlytus
2009 Lapkričio 1d.
0

„Idėjų diena“ – jau čia pat!

title

Nenumaldomai artėja savanoriškos organizacijos „Darom" kartu su judėjimu „Aš Lietuvai" organizuojama akcija „Idėjų diena", įvyksianti jau lapkričio 7d. Jau paaiškėjo tikslios vietos - „Idėjų dienos" taškai, kuriuose lapkričio 7-ąją, nuo 11 iki 15 valandos, kiekvienas Lietuvos pilietis galės dalintis savo idėjomis.

 

Šios, anot organizatorių, unikalios akcijos metu žmonės turės galimybę pasidalinti savo mintimis, idėjomis ir siūlymais prisidėti prie saugesnės ir patrauklesnės mus supančios aplinkos, o kartu ir pačios Lietuvos ateities kūrimo. Visuose Lietuvos rajonuose žmonių lauks „Idėjų dienos" koordinatoriai, kurie padės žmonėms susiburti į „proto šturmo" grupes ir diskusijos metu pateikti bei atrasti naujas idėjas, kurios bus pateiktos į internetinę erdvę, o geriausios autorių idėjos bus realizuojamos su visuomeninio judėjimo „Aš Lietuvai" pagalba.

 

Idėjų dienos metu žmonės galės pateikti savo idėjas itin aktualiomis temomis: vertybių ugdymas, šeimos planavimas ir gerovė, gamtinės vertybės ir ekologija, sveikata - sportas - laisvalaikis, auklėjimas ir švietimas, verslumas ir valdymo kultūra, mokslas ir pažanga bei kultūra ir menas. Bus analizuojama moteriškumo bei vyriškumo stereotipų įtaka, žalingų įpročių poveikis visuomenei, mokslo sistema, darbo vietos bei gausybė kitų, kiekvienam žmogui itin rūpimų klausimų. Šios akcijos metu kiekvienas pilietis galės pateikti savo nuomonę, kaip geriausia spręsti šias problemas. „Idėjų diena" vyks trimis raundais. Vieną idėjų generavimo raundą sudaro: temų diskusijai pristatymas, susiskirstymas į grupeles, darbas grupelėse - „brainstormai" (minčių lietus), rezultatų pristatymas, klausimai - atsakymai tarp skirtingų grupelių.

 

Visoje Lietuvoje vyksianti idėjų talkos akcija yra projekto „Aš Lietuvai" (www.aslietuvai.org)  dalis, todėl surinktos idėjos bei žmonių mintys bus perduotos projekto organizatoriams, kad būtų toliau generuojamos, viešinamos, vertinamos bei realizuojamos.

 

„Pataiko tiek tie, kurie meta!" - tokiu, kurti skatinančiu šūkiu „Darom" komanda kviečia kiekvieną žmogų nebijoti savo idėjų prisijungti į „Idėjų dienos" akciją. Kiekvienas žmogus sau patogesnę vietą jau gali išsirinkti puslapyje www.mesdarom.lt, kuriame taip pat pateiktos ir „Idėjų dienos" temos ir potemės.

 

Akcijos „Darom" organizatoriai

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytaus bliuzo klubo sezono atidarymo koncertas D. Francois (Kanada) ir grupe