Penktadienis, gegužės 25, 2018
Pradžia Naujienos 112 Į medikus kreipėsi ir sulaikyme Alytaus centre dalyvavę patruliai, ir juos žeminęs...

Į medikus kreipėsi ir sulaikyme Alytaus centre dalyvavę patruliai, ir juos žeminęs žulikėlis

6
Frazė „Koks tau skirtumas, lochas“ įkaušusiam ir agresyviam Alytaus žulikėliui atsirūgo. Asociatyvi iliustracija

Alytuje, Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gatvėje, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) reagavimo skyriaus patrulių ekipažas birželio 13 d., apie 2 val., pastebėjo šaligatviu einančius vyrą ir moterį.

Pareigūnams vyriškis pasirodė neblaivus, nes eidamas svirduliavo į šalis, taip pat įtarimą sukėlė tai, kad jis prisiglausdamas prie moters slėpė rankoje turimą buteliuką.

Patruliams sustojus prie poros ir pasiteiravus ką vyras nešasi rankose, šis atsakė: „Koks tau skirtumas, lochas“ bei metė turimą buteliuką į tarnybinį automobilį. Mestas daiktas pataikė į žymėtą tarnybinį automobilį „VW Caddy“ bei užtiško ant vyriausiojo patrulio uniformos. Tokiais savo veiksmais vyras pažemino policijos pareigūnų garbę ir orumą, todėl patruliai priėmė sprendimą vyrą sulaikyti už administracinį teisės pažeidimą.

Sulaikomas vyras priešinosi, nevykdė teisėtų pareigūnų reikalavimų. Pažeidėjas buvo perspėtas, kad jo atžvilgiu bus panaudotos specialiosios priemonės. Du kartus buvo panaudotas elektros impulsinis prietaisas „Taser“, vyriškis nenurimo ir toliau priešinantis, įtariama, tyčia alkūne trenkė pareigūnui į galvos sritį.

Vadovaudamiesi Policijos įstatymu, pareigūnai ėmėsi visų įmanomų priemonių sulaikant pažeidėją, todėl tik papurškus dujų vyras nurimo ir jam buvo uždėti antrankiai. Įsodinus vyrą į automobilį, pareigūnai pasiteiravo ar jam nereikia medicinos pagalbos, tačiau sulaukė neigiamo atsakymo. Įvykio vietoje išsiaiškinti vyriškio asmenybės nepavyko, todėl vyras buvo pristatytas į Alytaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą.

Paaiškėjo, kad tai – 24 metų alytiškis, kuris policijos pareigūnams yra gerai žinomas, ne kartą teistas. Ir pažeidėjas, ir sulaikyme dalyvavę patruliai kreipėsi į medikus. Alytaus ligoninėje pažeidėjui nustatytas 1.62 prom. alkoholio girtumas. Alytaus apskr. VPK Reagavimo skyriaus vyriausiajam patruliui K. B. (g. 1996 m.) įtariamas nosies lūžis ir žandikaulio sumušimas, o jo kolegai Alytaus apskr. VPK Reagavimo skyriaus vyriausiajam patruliui E. V. (g. 1992 m.) – dešinės rankos įdrėskimai.

Pareigūnams pasipriešinusiam vyrui Alytaus apskr. VPK pradėta administracinė teisena už pareigūnų garbės ir orumo pažeminimą. Dėl pasipriešinimo policijos pareigūnams, pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros prokurorai.

6 Komentarai

  1. Balvonas pats prisikabino,jei ne jauni policininkai sulaikymas butu trukes 20 sekundziu,dar sterva kazkokia vaika pagavus operaratore baisi,prisivaidino durnius.

  2. Tokį tik idijota y cype uždaryt, Alytaus mafija baisi. Prigėrusiam sparnai labai išauga prisikabinėt prie žmonių, o dabar patį kaip skudurą patampė ir elektros gavo paragaut ir dujų dar, kiaušinis.

  3. Šaunuoliai pareigūnai, ir visiškai pritariu komentatoriui “manau po šios bylos bus savas”. Žmogus išmokes boksuotis, ta demonstruodavo gatvėse, klubuose prieš kitus asmenis. Gėda už toki boksininka. Tikiuosi teismas priims teisingą sprendimą prieš tai atsižvelgęs į šio “sportininko” bylas ir duos pailsėti tarp keturių sienų ir apie viska pagalvoti. Nes per daug sau leidžia.

  4. ,,geda uz sportininku visuomene kad atsiranda tokiu ,,ale boksininku,, zmoniu kurie nemoka valdytis gatveje..visa pikti issilieja ant nekaltu eiliniu zmoniu gatvejee klubuose sporto saleje nieko nenuveike gero varzybose gaudavo skudurus tai dabar kencia zmones paprasti,,

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here