Pirmadienis, balandžio 23, 2018
Pradžia Dzūkija Alytaus rajonas Gretai Jermalavičiūtei – „Jaunojo išradėjo“ statulėle ir 1000 eurų

Gretai Jermalavičiūtei – „Jaunojo išradėjo“ statulėle ir 1000 eurų

1
Jaunosios išradėjos prizu ir honoraru apdovanotoji G. Jarmalavičiūtė (nuotraukoje - antra iš dešinės). Gabrieliaus Jauniškio nuotr.

1000 eurų ir „Jaunojo išradėjo“ statulėlė – toks „Tavo ateities vizija“ jaunimo forumo  apdovanojimų „Kūrėjų karta“ įvertinimas atiteko Gretai Jarmalavičiūtei.

„Techninės daiktų kūrybos“ nominacijoje buvo pristatyti 14-25 metų amžiaus kūrėjai, sugebėję apjungti technologijas, dizainą ir  vartojimo pritaikomumą ir sukurti funkcionalius daiktus. G. Jarmalavičiūtė su bendramintėmis iš Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazijos sukūrė šilumą sugeriančius nerūdijančio plieno kamuoliukus, padedančius atvėsinti gėrimus.

G. Jarmalavičiūtė (nuotraukoje – trečia iš kairės)

Renginyje, vykusiame Vilniaus „Siemens“ arenoje, dalyvauti buvo pakviesti daugiau kaip 50 Alytaus rajono jaunimo iš Butrimonių, Daugų, Kumečių. Pasak rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiosios specialistės Jurgitos Osinskienės, motyvacinis forumas rajono jaunimui buvo įdomus ir naudingas, padrąsino tobulėti, siekti tikslų, būti aktyviam, išradingam, kūrybiškam.

1 komentaras

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here