Penktadienis, balandžio 20, 2018
Pradžia 112 Eismas Greitųjų siuntų automobilis Alytuje mirtinai sužalojo vyresnio amžiaus vyriškį (ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

Greitųjų siuntų automobilis Alytuje mirtinai sužalojo vyresnio amžiaus vyriškį (ATNAUJINTA. PAPILDYTA)

13

Porinkiminis pirmadienis mirtimi pradėtas Putinuose. Naujojoje gatvėje, priešais „Rimi” prekybos centrą, partrenktas krovininio automobilio, žuvo vyresnio amžiaus vyriškis. Pirminiais duomenimis, jį parbloškė siuntų tarnybos „Venipak Express” mikroautobusas.

Alytausgidas.lt TV nuotr.
Alytausgidas.lt TV nuotr.

ATNAUJINTA

Įvykio aplinkybes išsiaiškino Alytaus apskrities policijos komisariato pareigūnai. Putinų mikrorajone, Naujojoje gatvėje, ties 74-uoju namu, skubių siuntų bendrovės mikroautobusas „Mercedes Benz” partrenkė ir mirtinai sužalojo 77-erių metų vyrą.

Teigiama, kad mikroautobuso vairuotojas nepastebėjo po ratais pakliuvusio vyriškio ir jį dar kurį laiką vilko. Tik vėliau, išgirdęs pašalinius garsus, vairuotojas sustojo, o po ratais pamatė vyrą. Jo mirtį konstatavo į nelaimės vietą atvykę medikai.

Apie įvykį daugiau – Alytausgidas.lt TV reportaže:

PAPILDYTA

„Pėsčiasis, kaip manoma, ėjo keliu, o autobusas važiavo atgal ir jo per veidrodėlius tikriausiai nematė. Pernai vairuotojas taip pat buvo patekęs į avariją, bet apgadinta tik transporto priemonė, žmonės tąsyk nenukentėjo.  Vyras dirbo tikrai labai gerai”, – sakė „Venipak” Alytaus padalinio atstovas Darius Barysas.

13 Komentarai

  1. sitokios apkrovos uzkrautos kurjeriam,reikia vezt siuntinelius greitai staigiai ir graziai,dar skambineja “valdzia” ir stroina kad greičiau GREIČIAU tik tai ir nespeji ziuret suziuret,apvaziuot reikia visa rajona skersai isilgai isveziot siuntinelius nes verkia apsiverkia klientukai… gaila zmogaus,uzuojauta artimiesiems 🙁 amzina jam atilsi, o vairuotojui stiprybes iskest dbr visa bulbatiorke…

  2. Teisti galim visi bet kaip jaustutes vairuotojo vietoja . Cia beda ir vienai ir kitai seimai nebukit suzvereje, daugiau mielieji supratimo ir neteiskit jiem ir taip sunku.

  3. kaip atbuline eiga galima lekti? ir dar su pakrautu autobusiuku? Nematėt nežinot nekalbėkit. Proto turėkit…. greitoji ir ilgai vaziavo

  4. Siaubas gaila zuvusio o dar labiau jauno vairuotojo…😒kaip toliau jam gyvenimas klostysis…nieks tokios nelaimes nenoretu

  5. Kad ir kaip bebūtų bet ir laidojimo firma “SKAUSMO UŽUOVĖJA”pripjovė grybo. Iškviesta iš kart atlikus pareigunams savo darbą, o pasirodė dviejų valandu bėgyja. Manau ne kažka čia irgi…

      • cia nera esmes ar stovejau ir ziurejau ar dar kazkas cia esme tokia kad minetieji laidojimo namai neregavo i iskvietima o vis del to ten ir vaikai vaiksto ir manau kad nelabai malonus vaizdas maziesiems

  6. Iš tiesų galėtù pabudėti policija prie turgaus centre ten ypač eina kur kam šovė,negalioja pestiesiems jokios taisykles eismo.

  7. Gaila žmogaus amžinąjį jam atilsį ,bet pėstieji visiškai savęs nesaugo. Va sendien centre prie turgaus su gėlėmis moteris lekia per kelia ir net nesidairo. Atrodo kad ji viena svarbi čia. O čia rytinis pikas mašinų daug kaip sustabdyti saugant visus. Gal jau laikas tokiems pėstiesiems pirtį užkurti po kokį šimtuką kita baudas parasyti, gal dairytis pradės. Nevisada gali metalo krūva pasitikėt. O paskui žūva žmones. Šių atveju skubių siuntu vežimas kaip neskubėti. Jug užsakovai pyksta jai nespėja atvežti.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here