Ketvirtadienis, balandžio 19, 2018
Pradžia Naujienos 112 Girtas spruko nuo policijos ir pateko į eismo įvykį (VIDEO)

Girtas spruko nuo policijos ir pateko į eismo įvykį (VIDEO)

2

Naujų metų pirmą metų dieną ilgai prisimins 64-erių vairuotojas, kuris būdamas girtas mėgino sprukti nuo policijos ir pateko į eismo įvykį.

Pirmadienį apie 19 valandą „Toyota corrola verso” važiavo Naująja gatve Putinų link.

Vairuotojas nebuvo įjungęs šviesų. Ties Statybininkų gatvės sankryža jis per vėlai pastebėjo raudoną šviesoforo signalą ir staiga stabdė.

Pračiuožęs sankryžą automobilis užgeso ir kurį laiką liko stovėti viduryje gatvės. Tai sudomino pravažiuojančius pareigūnus, kurie nusprendė patikrinti transporto priemonę. „Toyota” vairuotojas užvedė automobilį ir mėgino sprukti.

Pareigūnai išlaipino girtą vairuotoją ir uždėjo antrankius.

Ant automobilio priekio nebuvo valstybinių numerių. Paaiškėjo, kad automobilį vairavo 1953 metais gimęs vyras. Jam nustatytas vidutinis girtumas – 1,75 prom. Beje,  vairuotojas nustebino pareigūnus parodydamas vairuotojo pažymėjimą su teise vairuoti visas transporto priemones.

Vairuotojas buvo nuvežtas į ligoninę, kur jam paimtas kraujas. Jeigu pasitvirtins alkotesterio duomenys, vairuotojui grės baudžiamoji atsakomybė – laisvės atėmimas iki trijų metų. Gali būti konfiskuotas ir „Toyota”.

Dėl šio įvykio Alytaus preigūnai pradėjo ir ikiteisminį tyrimą.

2 Komentarai

  1. pareigunai nemate vairuotojo pazymejimo su visom kategorijom keista kokia cia nuostaba gal galvoja kad kad toki negere tik su B

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here