Penktadienis, gruodžio 15, 2017
Pradžia Archyvas Muzikos gidas Gintaro skambesį klausytojams dovanos ir Alytuje

Gintaro skambesį klausytojams dovanos ir Alytuje

0
Idėja pagaminti gintarinius instrumentus, kuriuos drąsiai galima pavadinti pasauliniu meno šedevru, kilo žinomam Lietuvos gintaro juvelyrui ir dizaineriui Šarūnui Davainiui. Visi šie gintariniai instrumentai turi Europos Sąjungos intelektualinės nuosavybės autorinių teisių pažymėjimus ir yra unikalūs savo techniniu išpildymu ir skambesiu

 Ar girdėjote kaip skamba gintaras? Tai, kas rudenį įvyks Lietuvos kultūros padangėje, daug kam gali būti visiškai netikėta! „Amber Quartet“ – vienintelis pasaulyje pripažintų Lietuvos virtuozų kvartetas, grojantis  išskirtiniais styginiais instrumentais, pagamintais iš tikro gintaro.

Gintaras vertinamas ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Tai stiprybės ir meilės simbolis  kuris  savo magiškoje esybėje saugo Baltijos jūros paslaptis. Ne tik šias gintaro prasmes, bet ir dar spalvingesne bei skambesne jo išraiška  klausytojai galės įsitikinti „Amber Quartet“ koncerte Alytuje.

Į „Amber Quartet“ susibūrė žinomi muzikos profesionalai, smuiko virtuozai Vytautas Mikeliūnas ir Tadas Dešukas, altininkas Tomas Petrikis bei violončelininkė Onutė Švabauskaitė.

„Labai džiaugiamės, galėdami pirmuosius vienintelio tokio ansamblio pasaulyje koncertus padovanoti būtent Lietuvos klausytojams. Koncertų metu keturi pripažinti muzikantai priverčia suskambėti milijonų metų senumo gamtos stebuklą ir styginiai instrumentai prabyla visiškai naujais ir netikėtais tembrais“, – apie būsimus koncertus pasakoja „Arts libera international“ vadovas, prodiuseris Gintaras Kamsiukas.

„Amber Quartet“ koncertas Alytuje rengiamas Kalėdų išvakarėse

Idėja pagaminti gintarinius instrumentus, kuriuos drąsiai galima pavadinti pasauliniu meno šedevru, kilo žinomam Lietuvos gintaro juvelyrui ir dizaineriui Šarūnui Davainiui. Visi šie gintariniai instrumentai turi Europos Sąjungos intelektualinės nuosavybės autorinių teisių pažymėjimus ir yra unikalūs savo techniniu išpildymu ir skambesiu.

Artėjantys koncertai žada muzikos gerbėjams ir gurmanams nepamirštamą kelionę po gintaro ir muzikos pasaulį,  netikėtas improvizacijas, specialiai gintariniams instrumentams pritaikytas kūrinių aranžuotes ir nuotaikingų muzikos garsų paletę.  Koncertinėje programoje skambės A. Piazzolla, J. S. Bach, A. Vivaldi, Ch. Corea, J. Zavinul, Sting, „Led Zeppelin“ ir kitų garsių pasaulio kompozitorių bei grupių kūriniai.

Gruodžio 21 d. Alytaus miesto teatre

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here