Penktadienis, balandžio 20, 2018
Pradžia 112 Nelaimės Galvos traumą ir komą patyręs mokyklos direktorius atsigauna (ATNAUJINTA)

Galvos traumą ir komą patyręs mokyklos direktorius atsigauna (ATNAUJINTA)

7
Ilgametis švietimo įstaigos vadovas Z. Kunigonis (g. 1951-06-16) Panemunės (buvusiai Alytaus 11-ai vidurinei) mokyklai, vadovavo nuo 1988-ųjų. 2016 m. rugsėjo 1-ąją Z. Kunigonis dar dalino pirmokų pasus ir dovanėles, tačiau jau gruodžio 31 dieną pasitrauks iš užimamų pareigų

„Į ligoninę pristatytas komos būsenos. Dėl jo kovoja medikai“, – tokią pirminę diagnozę medikai nustatė grėsmingą traumą patyrusiam Panemunės pagrindinės mokyklos direktoriui Zeniui Kunigoniui. Jo sveikatos būsena – sunki, dėl gyvybės kovoja Kauno klinikų medikai.

Įvykio aplinkybių tyrimą pradėjusi Alytaus policija portalui Alytausgidas.lt patvirtino, kad Z. Kunigonis traumą patyrė Alytuje, Naujoji g. 3 esančiame stikliniame pastate. Z. Kunigonis susižeidė pastato laiptinėje, lipdamas iš 2-ojo į 1-ąjį aukštą.

Stiklinio pastato laiptinės vieta lipant iš 2-ojo į 1-ąjį aukštą. Alytausgidas.lt nuotr.

Ilgametis švietimo įstaigos vadovas Z. Kunigonis (g. 1951-06-16) minėtai Panemunės (buvusiai Alytaus 11-ai vidurinei) mokyklai, vadovavo nuo 1988-ųjų. 2016 m. rugsėjo 1-ąją Z. Kunigonis dar dalino pirmokų pasus ir dovanėles, tačiau jau gruodžio 31 dieną pasitrauks iš užimamų pareigų, mat anksčiau buvo pareiškęs norą baigti mokyklos direktoriaus karjerą, o jo darbdavė Alytaus miesto taryba tam pritarė.

ATNAUJINTA

Beveik parą komos būsenos buvęs Z. Kunigonis – atsigauna. Neoficialiomis žiniomis, kraujas į smegenis nepateko, tad tikimasi, kad galvos traumos pasekmės bus švelnesnės, nei manyta iškart po įvykio.

Liudininkų teigimu, Naujoji g. 3 pastate Z. Kunigonis dalyvavo susirinkime, po to nusprendė leistis ne liftu, o nulipti laiptais, deja, nelaimingai – nuo jų nukrito likus vos keliems laipteliams.

Teigiama, kad alkoholio Z. Kunigonis pastaraisiais metais nevartoja, jog susirinkime stikliniame pastate jis dalyvavo nedarbo metu.

Stiklinis pastatas (Naujoji g. 3)

7 Komentarai

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here