Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Dzūkija Alytaus rajonas Galimybė tapti daržovių guru

Galimybė tapti daržovių guru

0

Siekdamas skatinti gyventojus vartoti kuo daugiau daržovių, ypač auginamų Lietuvoje, Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuras skelbia konkursą „Daržovių guru“. Visuomenės sveikatos specialistai kviečia apie daržoves kalbėti, gaminti patiekalus iš daržovių  ir  taip sulaukti daržovių renesanso.

Tyrimai rodo, kad daržovių lietuviai suvalgo kur kas mažiau nei reikalinga, siekiant, kad mityba būtų racionali, įvairi ir sveikatą tausojanti. Jeigu vasaros metu dar randame galimybių ir noro pasisemti naudingų medžiagų iš šviežių salotų, agurkų, pomidorų ar ridikėlių, tai šaltuoju metų periodu, deja, bet vietoj to, kad ieškotume galimybių ir idėjų, kaip savo sveikatos labui suvartoti kuo daugiau Lietuvoje augintų šakniavaisių, tokių kaip morkos, burokėliai, salierai, ropės ar juodieji ridikai, renkamės lengvesnį kelią – konservuotas daržoves, importuotas arba jokių.

Ką reikia padaryti? Kas dvi savaites sveikatos biuro tinklapyje ir socialinio tinklapio facebook paskyroje bus skelbiama nauja žvaigždė – Lietuvoje auginama daržovė. Tereikia pagaminti patiekalą su šia daržove, jį nufotografuoti ir jo receptu bei nuotrauka pasidalinti – atsiųsti elektroniniu paštu info@alytausrajonovsb.lt arba įkelti į Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro facebook paskyrą.

Visų dalyvių laukia smagūs prizai, o mėnesio laimėtojų – ypatingi.

Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuro informacija

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here