Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Dzūkija Alytaus rajonas G. Šmitas: „Punelei“ – 30 metų, bet viskas tuo nesibaigs“ (VIDEO)

G. Šmitas: „Punelei“ – 30 metų, bet viskas tuo nesibaigs“ (VIDEO)

0

Netilpusieji į salę, „Duokim garo!“ TV laidos vedėjai, gausybė atlikėjų, sveikinimų ir plojimų.

Gimtojoje Punioje  savo veiklos 30-metį su scenos draugais ir gerbėjais atšventusi „Punelės“ kapela buvo ne tik pagerbta už nuopelnus praeityje, tačiau įvardijo ir savo ateitį.

„Trisdešimt metų, bet viskas tuo nesibaigs. Mes turime idėjų, dainų ir energijos“, – kalbėjo Gintautas Šmitas, kurio vadovaujama kapela per tris dešimtmečius išleido tris dainų albumus, o dabar rengia ketvirtąjį.

„Jeigu būtų „Eurovizijos“ konkursas, kalbant apie kapelas, tai, matyt, „Punelė“ be didelės konkurencijos ir didesnių atrankos etapų turėtų važiuot mūsų atstovaut visai Europai ir visam pasauliui“, – sakė šventėje viešėjęs Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas.

„…Jūs esate jėga“, – kapelos trisdešimtmečio šventės dalyviams, žiūrovams dėkojo Stanislovas Kavaliauskas, renginį vedęs su Loreta Sungailiene.

„Punelę“ ir jos gerbėjus savo pasirodymais sveikino Prienų r. Balbieriškio kapela „Temela“, Šakių rajono Zyplių dvaro kapela ir „Vilainiai“ iš Kėdainių.

„Trisdešimt metų, bet viskas tuo nesibaigs. Mes turime idėjų, dainų ir energijos“, – kalbėjo Gintautas Šmitas, kurio vadovaujama kapela per tris dešimtmečius išleido tris dainų albumus, o dabar rengia ketvirtąjį. Alytausgidas.lt TV nuotr.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here