Penktadienis, gegužės 25, 2018
Pradžia Dzūkija Alytus FM99 radijo studija įsikurs Rotušės aikštėje

FM99 radijo studija įsikurs Rotušės aikštėje

0
Penktadienį, pirmąją miesto šventės dieną, Alytuje galėsime išvysti gyvą FM99 ženklą, kuris kalbins, kvies nusifotografuoti perduoti linkėjimus Dzūkijos sostinei

FM99 švenčia Alytaus miesto gimtadienį kartu su savo klausytojais. O gimtadienį reikia švęsti garsiai, įdomiai bei linksmai, todėl radijas dovanoja gerą nuotaiką, staigmenas ir, žinoma, dovanas.

Gimtadienį švenčiantiems kartu su miestu radijas įteiks šimtalapius, o sumaniausiam alytiškiui, įveikusiam daugiausiai protmūšio „Ką žinai apie Alytų“ klausimų, dovanos kvapą gniaužiančią dovaną.

Taip pat tradiciškai bus pasveikinti ir kūdikiai, kurie gimė kartu su Alytumi. Gimtadienį švenčiančių kartu su Baltosios rožės miestu laukia dovanos. FM99 ir viena Alytaus kepyklėlių dovanos 5 šimtalapius.

Penktadienį, pirmąją miesto šventės dieną, Alytuje galėsime išvysti gyvą FM99 ženklą, kuris kalbins, kvies nusifotografuoti perduoti linkėjimus Dzūkijos sostinei.

Rotušės aikštėje, teatro amfiteatre, įsikurs ir FM99 vasaros studija. „Yra gerų žinių ir tiems, kurie negalės dalyvauti miesto šventėje – Alytaus miesto gimtadienis bus transliuojamas radijo stoties bangomis bei internetu”, – vakarinių penktadienio ir šeštadienio koncertų klausyti ČIA kviečia FM99.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here