Pirmadienis, balandžio 23, 2018
Pradžia Visos naujienos Dzūkija Europos verslo konkurse Lietuvai atstovavo daugiškės, vienai jų – speciali lyderystės premija...

Europos verslo konkurse Lietuvai atstovavo daugiškės, vienai jų – speciali lyderystės premija (VIDEO. NUOTRAUKOS)

0
Stage presentation of C&te​

Stage presentation of C&te from Lithuania Lietuvos Junior Achievement #coyc17

Posted by JA Europe on 2017 m. liepa 12 d.

Belgijos karalius, šalies ministrai, Europos komisijos, Europos sąjungos, „Facebook“, „FedEx“, „Shell“ ir kitų koncernų atstovai ar vadovai ir kiti garbūs svečiai – toks dėmesys teko Daugų (Alytaus r.) Vlado Mirono gimnazijos mokomajai mokinių bendrovei (MMB) „C&te“, o jos atstovė Greta Jarmalavičiūtė pateko tarp dešimties, apdovanotųjų specialia Europos „Junior Achievement“ auklėtinių (alumnų) lyderystės premija.

Beveik 200 MMB konkurentų Lietuvoje nugalėjusios daugiškės mūsų šaliai atstovavo Briuselyje 28-ąjį kartą surengtame Europos moksleivių verslų konkurse, kuriam rengėsi padedamos gimnazijos ekonomikos mokytojo Modesto Raudonio ir talkininkų iš ISM universiteto, SEB banko ir kt.

G. Jarmalavičiūtė MMB „C&te“ produkciją įtaigiai pristinėjo su Karolina Agota Jakubavičiūte, Alvita Kelmelyte, Lukrecija Mačionyte, Gabija Mickonyte ir Gabija Zapolskaite.

Alytaus r. Daugų V.Mirono gimnazijos MMB „C&te“atstovė G. Jarmalavičiūtė apdovanota specialia Europos „Junior Achievement“ auklėtinių lyderystės premija

Europos metų MMB 2017 m. tapo „Festera“ iš Estijos, antri liko cspecialiuosu „Facebook“ apdovanojimų įvertinti „Locker room talk“ iš Švedijos, treti – „Promotor“ iš Izraelio.

Daugiškių MMB „C&te“ produkciją Briuselyje pristinėjo K. A. Jakubavičiūtė, G. Jarmalavičiūtė, A. Kelmelytė, L. Mačionytė, G. Mickonytė ir G. Zapolskaitė

Temų laureatais tapo MMB „Demenish“ iš Danijos, „Growgreen“ iš Kipro, „Flair“ iš Maltos, „Inizio“ iš Nyderlandų, „Meira“ iš Islandijos ir „Venturepad“ iš Jungtinės karalystės.

Europos „Junior Achievement“ auklėtinių premija, remiama tarptautinės draudimo grupės „Axa“, G. Jarmalavičiūtei įteikta už vadovavimo įgūdžių, susijusių su bendrove, demonstravimą ir asmenybės jėgą sėkmingoje komandoje.

Lyderystės premija taip pat apdovanoti mokinių mokomų bendrovių lyderiai iš Jungtinės Karalystės, Kipro, Liuksemburgo, Meno salos, Prancūzijos, Rumunijos, Serbijos, Švedijos ir Vokietijos.

Iš viso Europos konkurso finale kovojo 37 mokinių bendrovės, o iš viso per 200 dalyvių. Jų sugebėjimus komunikacijos, komandinio darbo, problemų sprendimo, tikslų nustatymo, planavimo ir kontrolės, administravimo ir finansų sistemų, personalo valdymo, produktų kūrimo, darbo su klientais, rinkodaros ir pardavimų, taip pat finansų srityse vertino 10 teisėjų.

Nugalėtojai estai „Festera“ sukūrė patalpoms skirtą šiukšlių dėžę – biodėžę, perdirbančią maisto atliekas, kurios paverčiamos humusu ir žalą gamtai sumažina 5 procentais.

Daugų gimnazisčių MMB „C&te“ (Celsiustem) gamina nerūdijančio plieno kamuoliukus, kurie sugeria karštį ir padeda arbatą, kavą ar kitus gėrimus suvartoti greičiau nei jie atauštų natūraliai.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here