Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Visos naujienos Dzūkija Ekstremalus sunkiojo transporto savaitgalis aplink Alytų – nuo tilto skrido vilkikas, nuo...

Ekstremalus sunkiojo transporto savaitgalis aplink Alytų – nuo tilto skrido vilkikas, nuo kelio lėkė kelių priežiūros automobilis (ATNAUJINTA)

0
Nuo tilto virš Merkio upės nulėkė „Volvo“ sunkvežimis su priekaba. Sunkiasvoris automobilis slydo, trenkėsi į tilto atitvarus, juos nulaužęs skrido žemyn ir nukrito ant kranto šalia pat upės. Danieliaus Jakubavičiaus nuotr.

Sekmadienį specialiosios tarnybos gavo pranešimą, kad kelyje Druskininkai-Alytus-Jieznas-Antakalnis, netoli Merkinės (Varėnos r.), nuo tilto virš Merkio upės nulėkė „Volvo“ sunkvežimis su priekaba. Sunkiasvoris automobilis slydo, trenkėsi į tilto atitvarus, juos nulaužęs skrido žemyn ir nukrito ant kranto šalia pat upės.

Danielius.net praneša, kad vairuotojas liko gyvas, tiesa, sužalotu stuburu. Alytausgidas.lt žiniomis, snieguotąjį sausio vidurio savaitgalį Alytaus apskrityje būta ir daugiau sunkiasvorio transporto įvykių. Vienas tokių – šeštadienio rytą prie Babriškių (Varėnos r.) kelyje Alytus-Vilnius, šalia posūkio į Varėną, nuo važiuojamosios dalies nuslydęs kelių priežiūros automobilis.

D. Jakubavičiaus nuotr.

Skirtingai nei ankstesnįjį savaitgalį, kai keliai Alytaus mieste, rajone buvo kritiški, šį savaitgalį kelininkai bent pagrindiniuose apskrities keliuose dirbo pagirtinai, tačiau ir tai negelbėjo sunkiojo transporto, o kaip rodo įvykis prie posūkio į Varėną – ir jų pačių.

ATNAUJINTA

Ugniagesiai – gelbėtojai patikslino, kad „Volvo“ nuo skardžio į Merkio upės pakrantę buvo nulėkė Varėnos rajone, kelio Vilnius-Varėna-Druskininkai 104-ame kilometre. Nukentėjęs vilkiko vairuotojas išvežtas greitosios medicinos pagalbos darbuotojų į ligoninę buvo išgabentas dar iki ugniagesių atvykimo. Išsilieję tepalai, nuo kelio dangos nušluotos duženos panaudojus 10 kilogramų sorbento.

 

 

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here