Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Sportas Futbolas DFK „Dainava“ treniruotėse pasirodė brazilai, laukiama futbolininkų iš Anglijos ir Tailando (ATNAUJINTA)

DFK „Dainava“ treniruotėse pasirodė brazilai, laukiama futbolininkų iš Anglijos ir Tailando (ATNAUJINTA)

1
Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ pranešė apie tai, kad peržiūroje sulaukė ir užsieniečių - saugo Patrik Oiaran dos Santos Sousa (nuotraukos viduryje) ir puolėjo Leonardo de Freitas Soares iš Brazilijos

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos čempionatui besirengiantis Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ pranešė apie tai, kad peržiūroje sulaukė ir užsieniečių – saugo Patrik Oiaran dos Santos Sousa ir puolėjo Leonardo de Freitas Soares iš Brazilijos. Saugas anksčiau žaidė Algimanto Liubinsko treniruojamoje komandoje Vilniaus „Vytis“ ir prie LFF I lygos bronzos prisidėjo 9-iais įvarčiais. Puolėjas Brazilijoje yra rungtyniavęs „Ferroviária“ ir „Noroeste“ klubų jaunimo komandose. Alytiškių, kuriuos antrus metus iš eilės treniruos Darius Gvildys, peržiūrimų futbolininkų stovyklą turėtų papildyti daugiau užsieniečių. Alytuje laukiama Škotijos klube „Dumbarton“  žaidusio tailandiečio Kler Heh ir Sam Shaban iš Anglijos. Kokio pajėgumo yra galimi dzūkų legionieriai LFF I lygos sezone sužinosime vasario 11 dieną, kai DFK „Dainava“ Jonavoje žais pirmas draugiškas rungtynes su „Lietava“, o vasario 17 d. Marijampolėje – su FK „Jelgava“ (Latvija).

ATNAUJINTA

DFK „Dainava“ sudėtyje netrūks ir lietuvių. Vienas jų – gynėjas Mantas Fridrikas. Su juo pratęsta praėjusio sezone viduryje pasirašyta sutartis.

1 komentaras

  1. Na žinoma kad ne pavardės,tautybė ar kūno odos spalva žaidžia o paprasčiausiai žmogus.O jei pati tauta nesugeba užsiauginti žaidėjų tai nereikia ir tos sporto šakos-ypač žaidžiant tik savo šalyje….

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here