Ketvirtadienis, rugsėjo 21, 2017
Pradžia Sportas Krepšinis „Dzūkijos“ pergalė LKL – po dviejų mėnesių laukimo (VIDEO)

„Dzūkijos“ pergalė LKL – po dviejų mėnesių laukimo (VIDEO)

0

Beveik du mėnesius – tiek Alytaus „Dzūkijos“ gerbėjams reikėjo laukti komandos pergalės LKL čempionate. Po to, kai sausio pradžioje Alytuje buvo įveikti „Šiauliai“, Dzūkijos sostinės atstovai patyrė pralaimėjimus tiek namuose, tiek išvykose.

89:80 įveiktas vienas iš čempionato lyderių Panevėžio „Lietkabelis“.  Ilgai laukta, šiame LKL sezone 7-oji pergalė (18 pralaimėjimų) „Dzūkijai“ leido vėl įgauti pranašumą prieš Kėdainių „Nevėžį“ kovoje dėl patekimo į atkrintamųjų varžybų etapą.

„Dzūkų“ rungtynėse su Panevėžiu po 14 taškų pelnė amerikietis James Gavin, 13 tašk. – Julius Kazakauskas ir rusas Anatolij Kaširov, 11 – ispanas Alejandro Hernandez, po 10 – Osvaldas Mačernis ir Paulius Morkeliūnas.

Buvęs „Dzūkijos“ žaidėjas Tadas Rinkūnas taškų savo atstovaujamam „Lietkabeliui“ nepridėjo, o Alytuje kaip krepšininkai susiformavę, Panevėžio spalvas šiemet ginantys broliai Kšištof Lavrinovič ir Dariuš Lavrinovič savo ekipai pelnė atitinkamai 9 ir 4 taškus. Dar vienas Dzūkijos sostinės krepšinio mokyklos auklėtinis Žygimantas Janavičius prie Aukštaitijos sostinės komandos pasirodymo prisidėjo 6 taškais.

89:80 įveiktas vienas iš čempionato lyderių Panevėžio „Lietkabelis“. Ilgai laukta, šiame LKL sezone 7-oji pergalė (18 pralaimėjimų) „Dzūkijai“ leido vėl įgauti pranašumą prieš Kėdainių „Nevėžį“ kovoje dėl patekimo į atkrintamųjų varžybų etapą

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here