Antradienis, rugsėjo 19, 2017
Pradžia Sportas Futbolas Dzūkijos futbolo klubo „Dainava” pagrindinę komandą toliau treniruos Darius Gvildys

Dzūkijos futbolo klubo „Dainava” pagrindinę komandą toliau treniruos Darius Gvildys

0
Dzūkijos futbolo klubas „Dainava" pratęsė sutartį su vyriausiuoju pagrindinės komandos treneriu D. Gvildžiu (nuotraukoje - iš dešinės, kairėje - klubo vadovas G. Andruškevičius)

Dzūkijos futbolo klubas „Dainava” skelbia pirmąją 2017-ųjų sezono naujieną. Pratęsta sutartis su vyriausiuoju pagrindinės komandos treneriu Dariumi Gvildžiu. Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos sezono viduryje iš Ričardo Grigaliūno ekipą perėmęs D. Gvildys ją atvedė į 9-ąją vietą tarp 16-os.

2016 m. LFF I lygos pirmenybes laimėjo Kazlų Rūdos „Šilas“, treniruojamas iš Alytaus krašto kilusio stratego Gedemeno Jarmalavičiaus. Kelialapį į A lygą iškovojęs „Šilas“ domisi ir alytiškiu Titu Vitukynu, kurį G. Jarmalavičius anksčiau treniravo dabar neegzistuojančiose aukščiausios lygos komandose Alytaus FK „Dainava“, FC „Šiauliai“ ir Klaipėdos „Granitas“.

Dzūkijos futbolo klubas „Dainava”, pernai į gimtąjį miestą grąžinęs Luką Baranauską, Darių Cibulską, Liną Savastą ir kitus alytiškius, naujųjų savo gretų dar neskelbia, tačiau jau aišku, kad prie LFF I lygos komandos šiemet prisijungs trenerių Povilo Baliukonio ir Nerijaus Bartkevičiaus auklėtiniai – Lietuvos jaunimo U-19 pirmosios lygos čempionai bei jaunių elitinės U-17 lygos vicečempionai iš Alytaus futbolo akademijos „Dainava”.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here