Pirmadienis, kovo 19, 2018
Pradžia Sportas Krepšinis „Dzūkijoje“ rungtyniaus jau patikrinti rusai

„Dzūkijoje“ rungtyniaus jau patikrinti rusai

0
A. Kaširov (nuotraukoje - pirmas iš dešinės) praėjusiame sezone Lietuvos krepšinio lygoje sužaidė 37 rungtynes, kuriose vidutiniškai atkovojo po 5 kamuolius bei pelnė po kiek daugiau nei 10 taškų ir buvo rezultatyviausias Alytaus komandoje

Eurolygos čempionas 215 cm ūgio krepšininkas Anatolij Kaširov (g. 1987 m.) iš Rusijos grįžta į Alytų ir toliau rungtyniaus „Dzūkijoje“.

Treniruočių stovyklą kitą savaitę pradedančią komandos papildys dar vienas pažįstamas „dzūkas“ iš Rusijos – Jegor Gontariov (g. 1996 m.). Pastarasis žaidėjas praėjusį sezoną buvo reikalingas Mindaugo Jaruševičiaus treniruojamiems dubleriams, tačiau 212 cm ūgio centras ateityje galbūt pravers ir pagrindinei Andrej Urlep kariaunai.

A. Kaširov

A. Kaširov praėjusiame sezone Lietuvos krepšinio lygoje sužaidė 37 rungtynes, kuriose vidutiniškai atkovojo po 5 kamuolius bei pelnė po kiek daugiau nei 10 taškų ir buvo rezultatyviausias Alytaus komandoje. Iki „Dzūkijos“ šis aukštaūgis rungtyniavo Maskvos (Rusija) CASK, su kuria dukart tapo Eurolygos čempionu, taip pat žaidė Sankt-Petersburgo „Khimki“, „Spartak“, Graikijos „Aris“, Latvijos „Ventspils“ ir Vokietijos „Mitteldeutscher“ bei „Walter Tigers“ komandose.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here