Penktadienis, balandžio 20, 2018
Pradžia Sportas Krepšinis „Dzūkiją“ palieka geriausias LKL kovotojas dėl kamuolių

„Dzūkiją“ palieka geriausias LKL kovotojas dėl kamuolių

3
Geriausias LKL kovotojas dėl kamuolių palieka Dzūkijos sostinės ekipą

Alytaus „Dzūkijos“ komandą palieka puolėjas Julius Kazakauskas, sutartis su kuriuo buvo nutraukta abipusiu sutarimu, o apie tai informuoja Krepsinis.net.

Klaipėdietis J. Kazakauskas į Alytų atvyko iš Panevėžio „Lietkabelio“, žaidė visą praėjusį sezoną sezoną ir kartu su Karoliu Guščiku tapo geriausiais kovotojais dėl kamuolių ne tik „Dzūkijoje“ (atitinkamai 7.84 ir 7,68 kamuolių per rungtynes), tačiau ir visoje Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) bei ženkliai prisidėjo prie to, kad 8-oje iš 10-ies vietų finišavusi Alytaus komanda pagal atkovotų kamuolių statistiką užėmė 1-ąją vietą LKL (vidutiniškai 38.56 per rungtynes).

3 Komentarai

  1. jus isvis visi komentatoriai dziugites kad ira geru zmoniu sportui atsidavusiu kurie skatina neisnykti krepsiniui is alyutaus bei ir leituvos zemelapio,prisidekite padekite krepkites del ideju konkreciai paskambine arba elektorniu budu o ne namie sedite nosis krapstote ir leijate komentarus i pievas … nes netik tuoj krepsinio neliks alytuje bet ir tinklinio rankinioo futbolo iimtyniu plaukimo … jaunimas isvyks kitus miestu arba svetur jaunima reikia palaikyti kad i gatves beisetu vogti,,,atsibuskite ir susijimkite i rankas palaikykite vieni kitus ramybes jums visimes sporte ir gyvenime .. o T.P ira is didziosios raides malacius sekmes jam

  2. Nervina mane Dzukija su savo slapukavimais ir komandos formavimu prieš paty čempionatą,nes geriausi žaidėjai yra nupirkti,net ir NKL lygoje jau geriausi žaidėjai turi kontraktus,belieka eilinį karta supirkti lūzėrius,medžius ir netikėlius bei kapanotis lentelės gale,galiu pasakyti kad Dzukija ir šiemet vilksis lentelės gale ir kovos dėl iškritimo į NKL lygą kur jos būtų ir vieta

  3. Alytaus krepšinyje niekas nesikeičia . Jei bus formuojama komanda , tai pradžioje sezono [ kada nukris žaidėjų kaina ] . Vėl surinks veteranų ir jaunimo lydinį , kuri kovos dėl išlikimo LKL .

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here