Trečiadienis, spalio 18, 2017
Pradžia Sportas Krepšinis „Dzūkija“ kandžiojosi su „Lietuvos rytu“: Alytaus komanda turėjo vieną alytiškį, buvęs „dzūkas“...

„Dzūkija“ kandžiojosi su „Lietuvos rytu“: Alytaus komanda turėjo vieną alytiškį, buvęs „dzūkas“ A. Lapeta pelnė vieną tašką

0

Iki reguliaraus Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato likus paskutinėms šešioms kovoms šeštojo šalies miesto komanda priėmė Vilniaus „Lietuvos rytą“.

„Dzūkija“, kaip ir susitikime su Kauno „Žalgiriu“, svečius iškart įtraukė į kovą. Skirtingai, nei su žalgiriečiais, su priešininkais iš sostinės, greit pavyko ne tik pranašumą įgyti, tačiau ir jį išlaikyti (4:0, 8:3). Pirmąjį ketvirtį sužaidę lygiosiomis (19:19), antrame šeimininkai šovė 9:0 (33:24), tai privertė vilniečių trenerį Rimą Kurtinaitį gelbėtis minutės pertraukėle. Po jos svečiai truktelėjo 10:2 ir beveik pasivijo „dzūkus“ (39:37), o komandos išėjo į didžiąją pertrauką.

Antroje susitikimo dalis prasidėjo kova, prie kurios geriau prisitaikė vilniečiai, prieš paskutinį ketvirtį įgiję 3 taškų pranašumą (55:52). Paskutiniame kėlinuke „Dzūkija“ mėgino nepaleisti „Lietuvos ryto“, tačiau jos aukštaūgiui iš Rusijos Anatolijui Kaširovui surinkus penktąją pražangą ėmė pralaimėti po krepšiais, po jais ėmė dominuoti „lietryčio“ bokštas Artūras Gudaitis ir paskutinę minutę šeimininkai atsiliko jau 7 taškais (68:75). Tačiau tai nebuvo viskas. Paskutinėmis sekundėmis „Dzūkijai“ pavyko atgaivinti intrigą (73:75), deja, paskutiniai veiksmai buvo netikslūs – 73:78 – teko pripažinti 23 pralaimėjimą sezone.

Alytaus komandos gretose rezultatyviausias buvo Paulius Morkeliūnas (15 taškų, 8 atkovoti kamuoliai, 2 blokai) ir Osvaldas Mačernis (10 taškų). Bene pirmą kartą šiemet „Dzūkijos“ komandoje buvo registruotas alytiškis – septyniolikmetis Martynas Pocevičius, tačiau žaidimo laiko jis negavo. „Lietuvos ryto“ ekipoje buvo registruoti du buvę „dzūkai“, vienas jų, Julius Jucikas aikštėje nepasirodė, o lenkas Adam Lapeta nesuspindėjo – pelnė vos vieną tašką. Labiau pasižymėjo Vilniaus fanai, juos reikėjo raminti apsaugos darbuotojams“ organizuoti „Dzūkijos“ fanai buvo ramesni, tačiau keletą kartų savo klubo pavadinimą suskandavo.

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here