Ketvirtadienis, lapkričio 23, 2017
Pradžia Sportas Krepšinis „Dzūkijos“ ir „Žalgirio“ rungtynės Alytaus arenoje buvo išskirtinės (ATNAUJINTA. VIDEO)

„Dzūkijos“ ir „Žalgirio“ rungtynės Alytaus arenoje buvo išskirtinės (ATNAUJINTA. VIDEO)

0

Alytaus „Dzūkijos“ komandos vadovas Giedrius Gustas – buvęs Kauno „Žalgirio“ krepšininkas, taip pat „Dzūkijos” ex-žaidėjas ir trenerio asistentas, todėl kiekviena dzūkų ir žalgiriečių akistata jam – neeilinė, įtampą kelianti.

„Tačiau ne kovo 27-ąją. Mėgaukimės ne tik krepšiniu, tačiau ir reginiu“, – išskirtiniu vakaru žiaugiasi buvęs oranžinio kamuolio profesionalas, dabartinis krepšinio vadybininkas. Jeigu taip atsitiks ir „Eurolygos“ užgrūdintas bei pralaimėjimo kartėlio užrūstintas „Žalgiris“ Alytaus arenoje šiandien bus pranašesnis, tai neturėtų sugadinti dzūkų šventės. To priežastis – muzikinė viešnia ir bene žaviausia „Eurovizijos“ atrankos dalyvė, 16-metė dainininkė Paula. Jos „Let U Go“ muzikos gerbėjus užkariavo labai greit, o mergina vos po debiuto nacionalinės televizijos eteryje iškart buvo pradėta vadinti sensacija ir viena realiausių Eurovizijos“ nugalėtojų Lietuvoje.

Paulos „Let U Go“ skamba ne tik Lietuvos, tačiau ir užsienio šalių radijo stotyse. Daina grojama Didžiojoje Britanijoje, Ispanijoje ir Italijoje. „Ar gali nutikti kas nors geriau?“, – klausia Paula, kuri dalyvaus istoriniame „Dzūkijos“ mače su „Žalgiriu“.  Pirmą kartą Dzūkijos klubo istorijoje vyks ir krepšininkų pristatymas su specialiaisiais efektais  tamsoje, šį šou alytiškiams dovanos Techup.lt.

ATNAUJINTA

„Dzūkijos“ ir „Žalgirio“ rungtynes Alytaus arenoje pradėjo iškilmingas komandų pristatymas tamsoje, po to „Tautišką giesmę“ krepšininkai ir jų sirgaliai atliko su dainininke Dolita Kazlauskaite.

Pakylėtos nuotaikos „dzūkai“ nuo pat pradžių demonstravo, kas čia šeimininkai, o jiems pirmaujant 13:3 žalgiriečių strategas Šarūnas Jasikevičius paprašė minutės pertraukėlės. Tai nepadėjo ir kauniečiai. „Dzūkija“ dar padidino persvarą, kuri pasiekė 12 (17:50 ir net 14 (19:5) taškų ir pirmąjį kėlinį baigė užtikrintai (21:9).

Antrąjį ketvirtį Alytaus komanda vėl pradėjo atstatydama 14 taškų pranašumą (23:9), tačiau po to kelis kartus atkarpas pralaimėjo 0:7 ir 0:9, ir į didžiąją pertrauką išėjo atsilikdami 10 taškų (31:41).

Trečiame kėlinuke „Dzūkija“ nerado savo žaidimo ir atsiliko 45:61. Šeimininkai buvo atsitiesę paskutiniame ketvirtyje, surengė spurtą 12:0 (nuo 50:74 iki 62:74), tačiau po to pelnė tik 2 taškus ir pralaimėjo 64:79. Kaip ir buvo skelbiama, rungtynių pertraukoje koncertavo „Eurovizijos“  atrankų finalininkė, dainininkė Paula.

Įrašas iš tiesioginės rungtynių atidarymo ceremonijos transliacijos:

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here