Ketvirtadienis, lapkričio 23, 2017
Pradžia Dzūkija Alytus „Dzūkai“ atleidžiami nuo nekilnojamojo turto mokesčio (NUOTRAUKOS)

„Dzūkai“ atleidžiami nuo nekilnojamojo turto mokesčio (NUOTRAUKOS)

1
„Dzūkų ainių“ bendrovė, buvusiojo karinio komisariato ir senosios vaistinės pastatuose įkūrė „Dzūkų alaus restoraną“ ir taip įtvirtino „dzūkais“ klientų vadinamą savo restoranų tinklą Dzūkijos sostinėje. Alytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto savivaldybė nusprendė nuo nekilnojamojo turto mokesčio atleisti bendrovę „Dzūkų ainiai“. Ji per 2015–2016 metus Alytuje investavo beveik milijoną eurų.

Alytausgidas.lt nuotr.

„Dzūkų ainiai“, vadovaujami Roberto Vitkausko, buvusiojo karinio komisariato ir senosios vaistinės pastatuose, esančiuose adresu Vilniaus g. 35, įkūrė „Dzūkų alaus restoraną“ ir taip įtvirtino „dzūkais“ klientų vadinamą savo restoranų tinklą Dzūkijos sostinėje.

Dzūkų svetainė Rotušės aikštėje. Alytausgidas.lt nuotr.

Alytuje „dzūkams“ priklauso ir Rotušės aikštėje veikianti  „Dzūkų svetainė“, ir didžiausiame „Iki“ prekybos centre Naujojoje gatvėje įsikūrusi „Dzūkų užeiga“.

Dzūkų alaus bravoras. Alytausgidas.lt nuotr.

Bendrovėje, kurios apyvartos pastaraisiais metais yra per pusę milijono eurų, dabar dirba 77 darbuotojai, vidutinis „Dzūkų ainių“ atlyginimas – apie 500 Eur.

Nuo pokario iki pat XXI amžiaus kaip karinis komisariatas veikęs pastatas pasikeitė neatpažįstamai. Alytausgidas.lt nuotr.

„Dzūkų ainius“ atleidusi nuo mokesčio,  savivaldybė į biudžetą negaus pakankamai simbolinės sumos – 1 tūkst. 612 Eur.

Remdamasi sprendimu „Dėl smulkiojo ir vidutinio verslo skatinimo“ Alytaus miesto savivaldybės taryba nuo mokesčio atleido ir vieną iš „Dzūkų ainių“ konkurentų.

„Dzūkų alaus restorano“ pečius. Alytausgidas.lt nuotr.

Ulonų gatvėje veikianti „Šašlykinė“, kuri investavo ir šalia senosios maitinimo įstaigos įrengė naują, taip pat galės nemokėti nekilnojamojo turto mokesčio.

Dzūkų restorano baras. Alytausgidas.lt nuotr.

Komentuoti

1 komentaras

  1. Ko tai “galai nesueina” 🙂 Jei metinė apyvarta tik pusė milijono, darbuotojų 77, vidutinis atlyginimas 500 “ant popieriaus”, tai pinigų turėtų nelikti ne tik mokesčiams, bet investicijoms. Matomai tiesa yra “kažkur anapus”, nes padavėjai “pagal nutylėjimą” fiskalinio kvito niekada neduoda. O kai jo paprašai, nutaiso tokią nustebusią veido išraišką, lyg pirmą kartą apie tai būtų išgirdę. Nepanašu, kad mokesčių inspekcija deramai atlieka savo darbą. Labai tikėtina, kad ši įmonė ir taip pati sau “prisitaiko mokesčių lengvatą”, kam ją dar papildomai nuo nekilnojamo turto mokesčio reikia atleisti?

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here