Penktadienis, gegužės 25, 2018
Pradžia Dzūkija Alytus DFK „Dainava“ skyrė pergalę Alytaus gimtadieniui, o savo „dovanos“ dar laukia

DFK „Dainava“ skyrė pergalę Alytaus gimtadieniui, o savo „dovanos“ dar laukia

1

Pergalę Alytaus miestui jo gimtadienio proga padovanojo Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“. Lietuvos futbolo federacijos (LFF)  lygos ketvirtoje vietoje buvę dainaviškiai miesto stadione priėmė trečioje pozicijoje buvusį Vilniaus „Vytį“.

Nors DFK „Dainava“ gretose vėl nebuvo vieno rezultatyviausių žaidėjų Luko Baranausko ir Anglijos bei Mianmaro pilietybes turinčio legionieriaus Kler Low Eh Hmoo Heh, kuris išvyko rungtyniauti į vieną iš pirmaujančių Latvijos aukščiausios lygos klubų FK „Jelgava“.

Mače su „Vyčiu“ įvarčiu pasižymėjo alytiškių kapitonas Linas Savastas, 13 min. mėginęs atlikti perdavimą, tačiau pataikęs į vilniečių gynėją, nuo kurio atšokęs kamuolys skrodė vartų tinklą.

Po kelių minučių apie save Alytaus futbolo gerbėjams priminė buvęs FK „Dainava“ žaidėjas Arsenij Buinickij, šeimininkų vartininką iš Latvijos Marcį Melecį iš beveik 11 metrų atstumo nuginklavęs po komandos draugo perdavimo.

DFK „Dainava“ persvarą 36 min. atstatė ukrainietis Kiryl Silych, po reido nuo aikštės vidurio įmušęs tokiu pat būdu kaip L. Savastas – kamuoliui į vartus atšokus nuo priešininkų gynėjo.

Pirmosios susitikimo dalies pabaigoje dainaviškiai vos nesugadino šventės. Gediminas Kruša baudos aikštelėje „nukrėtė“ vieną iš „vyčių“, o teisėjas skyrė 11 m baudinį. A. Buinickij smūgį M. Melecis atrėmė, išlyginti rezultato Arsenij nesugebėjo ir atšokus kamuoliui, nes šį pakėlė virš vartų.

Pasiekusi 7 pergales (2 lygiosios ir 2 pralaimėjmai) Alytaus DFK „Dainava“, kaip ir FC „Pakruojis“ bei Kauno „Stumbro“ dubleriai, turi po 23 taškus ir dalijasi 1-3 LFF I lygos turnyro viršūnės vietas.

Kad tokius rezultatus dainaviškiams išlaikyti pavyks – vilties yra, tačiau miesto gimtadieniui dovaną padovanoję futbolininkai, sezoną pradėję kovą, o pasirengimą jam – sausį, savivaldybės „dovanos“ nesulaukia.

Reprezentacinio futbolo klubo finansavimas iš Alytaus miesto savivaldybės šiemet žadamas rekordiškai ilgai, tad neatmetama galimybė, kad pasinaudodami šia situacija, Dzūkijos sostinės klubą pajėgesni žaidėjai paliks be jokių trukdžių, kaip tai jau padarė Lietuvos futbolo atradimu vadintas K. Heh.

 

1 komentaras

  1. Šita valdžia kiaulystes krėsti moka. Jeigu perspektyvi ,,Dainava” išsilakstys, tuomet visą meriją reiks suvaryti į aikštę lošti, ir tuomet tikrais darbais parodys kaip myli Alytų.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here