Pirmadienis, kovo 19, 2018
Pradžia Sportas Futbolas DFK „Dainava“ sezoną pradės trejomis rungtynėmis namuose

DFK „Dainava“ sezoną pradės trejomis rungtynėmis namuose

0
DFK „Dainavoje“ po peržiūrų liko ir lietuviai, kuriuos dabartinis komandos strategas D. Vencevičius (nuotraukoje) anksčiau treniravo „Jonavoje“, ir beveik po 10 užsieniečių bei Alytaus futbolo mokyklų ugdytinių

Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ 2018 metų sezone turės 14 varžovų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygoje.

Antroje pagal pajėgumą šalies lygoje trečius metus iš eilės rungtyniausianti DFK „Dainava“ vyks į Vilnių pas „Vytį“ ir  „Žalgirį B”, į Kauną – pas Nacionalinę futbolo akademiją ir „Stumbrą B”, į Klaipėdą pas „Koralą“, pas „Bangą” (Gargždai), „Džiugą” (Telšiai), „Nevėžį” (Kėdainiai), į Panevėžį, Pakruojį, Šilutę, taip pat pas „Trakus B“, Utenos „Utenį” ir lygos naujoką FC „Kupiškį“.

Kaip tik su Kupiškio komanda DFK „Dainava“ pradės sezoną, o rungtynės namų aikštėje vyks kovo 25 dieną. Dar po savaitės, balandžio 2 d., dainaviškiai priims Utenos „Utenį“, o balandžio 8 d. – „Šilutę“. Susitikimai vyks viename iš dviejų pilnų matmenų dirbtinės dangos stadione Alytuje. Po to alytiškių lauks pirmoji sezono išvyka į Pakruojį.

Pasirengimą naujam sezonui pernai 4-oje LFF I lygos vietoje finišavusi DFK „Dainava” baigė 1 lygiosiomis (1:1 su Gargždų „Banga“), 2 pergalėmis (3:1 su Kėdainių „Nevėžiu“ ir 2:1 su Utenos „Uteniu“)  ir 3 pralaimėjimais – 0:1 Kauno „Stumbrui“, 1:3 – Suvalkų (Lenkija) „Vygriams“ ir 0:7 – „Jonavai“.

Po peržiūrų pagrindiniu dainaviškių vartininku liko Martynas Matijoška, Dzūkijos sostinės futbolui taip pat atstovaus patyrę alytiškiai Linas Savastas, Renaldas Stankevičius, taip pat Lukas Baranauskas, Mindaugas Strauka, kurių bus laukiama po to, kai tik leis medikai. Alytaus futbolo mokykloms DFK „Dainavoje“ atstovaus ir futbolo akademijos „Dainava“ trenerių Povilo Baliukonio, Nerijaus Bartkevičiaus bei sporto ir rekreacijos centro trenerio Virginijaus Sinkevičiaus auklėtiniai.

Alytaus komandoje po peržiūrų liko lietuviai Artūras Jocys ir Benas Spietinis, kuriuos dabartinis DFK „Dainava“ strategas Donatas Vencevičius anksčiau treniravo „Jonavoje“, buvęs Kauno žalgirietis Tomas Bučma bei panašu, kad prisijungs ir pernai Alytaus komandai talkinęs Ainas Bareikis.

Po atrankos stovyklų ginti Alytaus garbės liko ir visas būrys užsieniečių – po 2 japonus ir kolumbiečius bei po 1 legionierių iš Brazilijos, Prancūzijos, Rusijos ir Ukrainos.

LFF I lygos naujo sezono pradžios rungtynės Alytuje:

1 turas.  Kovo 25 d., sekmadienį, 14 val.
Alytaus DFK „Dainava“- FC „Kupiškis“

2 turas. Balandžio 2 d., pirmadienį, 15 val.
DFK „Dainava“- Utenos „Utenis“

3 turas. Balandžio 8 d., sekmadienį, 14 val.
DFK „Dainava“- „Šilutė“

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here