Trečiadienis, gegužės 23, 2018
Pradžia Sportas Futbolas DFK „Dainava” jėgas išbandė su Suvalkų „Vygriais“

DFK „Dainava” jėgas išbandė su Suvalkų „Vygriais“

0
Alytausgidas.lt nuotr.

Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ pradėjo pasirengimą naujam sezonui Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygoje. Alytiškio Donato Vencevičiaus treniruojami dainaviškiai AAFF dirbtinės dangos stadione Dainavos mikrorajone susitiko su buvusia šio trenerio komanda Suvalkų „Wigri“.

Pajėgūs Lenkijos I lygos vidutiniokai nuo pat susitikimo pradžios užspaudė pirmas kontrolines rungtynes žaidusius Alytaus komandos futbolininkus.

DFK „Dainavos“ peržiūroje dalyvaujanti, iš Kipro futbolo lygos grįžusi Martyną Matijošką „vygriai“ nuginklavo 20 min., o į pertraukėlę išėjo pasižymėdami dar kartą ir pirmaudami jau 2:0.

Alytausgidas.lt nuotr.

Antrąją rungtynių pusę dainaviškiai atliko keitimų, tai pagyvino žaidimą, o Alytuje sezonui besirengiantis ukrainietis Dmitrij Zaicev pelnė pirmąjį šių metų įvartį (2:1). Pakeisti susitikimo eigos šeimininkams nepavyko, o Suvalkų futbolininkai įmušė dar vieną įvartį ir nugalėjo 3:1.

DFK „Dainavos“ gretose be vartininko M. Matijoškos runngtyniavo ir daugiau alytiškių – Renaldas Stankevičius, Mindaugas Strauka.

Alytausgidas.lt nuotr.

Pasak komandos vadovo Gintauto Andruškevičiaus, prie ekipos tolesnėse pasirengimo sezonui rungtynėse prisijungs Lukas Baranauskas, Linas Savastas, taip pat pajėgiausi Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ bei sporto ir rekreacijos centro trenerių auklėtiniai.

Šiuo metu DFK „Dainavos“ peržiūroje be alytiškių ir ukrainiečio D. Zaicev taip pat dalyvauja du Kauno žalgiriečiai Tomas Bučma ir Matas Gavrilovas, buvęs D. Vencevičiaus auklėtinis FK „Jonavoje“ Benas Spietinis ir visas būrys užsieniečių.

Alytausgidas.lt nuotr.

FK „Dainavos“ treniruočių stovykloje dalyvauja senegelietis Mouhamed Camara, 4 futbolininkai iš Anglijos, 3 – iš Japonijos, 2 – iš Prancūzijos, po vieną – iš Baltarusijos, Brazilijos ir Portugalijos.

Pasak G. Andruškevičiaus, su kai kuriais peržiūrimais futbolininkais bus atsiveikinama juos įvertinus pirmose draugiškose rungtynėse, po to dar bus laukiama atvykstant žaidėjų iš Afrikos.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here