Ketvirtadienis, balandžio 19, 2018
Pradžia Aktualijos Transportas Dėl triukšmo – padidintas dėmesys „motopyrdų“ vairuotojams Alytuje (VIDEO)

Dėl triukšmo – padidintas dėmesys „motopyrdų“ vairuotojams Alytuje (VIDEO)

3

Kai kurių Alytaus gatvėmis važinėjančių motorolerių duslintuvai – perdaryti. Tai pripažįsta ir patys „motopyrdų“ savininkai.

Dėl triukšmo alytiškiai jau ne kartą kreipėsi į Alytaus miesto savivaldybę ir policiją prašydami sutramdyti sauvaliaujantį jaunimą.

Nors triukšmingumo lygio matuoklių Alytaus policija neturi, tačiau nustatyti, ar motoroleris atitinka techninius reikalavimus – gali. Tokių transporto priemonių savininkai arba įspėjami, arba jiems skiriama bauda, kuri gali siekti 12 eurų.

Motorolerių klubo atstovas Paulius Gumauskas neneigia, kad kartais duslintuvai perdaromi, kad „skleistų gražesnį garsą”, tačiau gamyklinių garso rodmenų neviršija.

Motorolerininkas žada pasikalbėti su kolegomis, kad gatvėse būtų elgiamasi atsakingiau, o miestelėnų ramybė nebūtų drumščiama.

Motorolerių ir motociklininkų veikla atgyja pavasarį. Alytaus motorolerių klubas sezoną ketina atidaryti balandžio 22 dieną. Ratuotieji, motorizuoti jaunuoliai tradiciškai rinksis aikštelėje prie Alytaus arenos.

3 Komentarai

  1. Manau tau reikia į seimą, toliau į euro parlamentą, ten galėsi reikalavimus transporto priemonių keisti. O kai pakeisi, galėsi Regitroj įsidarbinti, ir motorolerius kratyti. Suprantama, nuo kiemo suoliuko pirmą žingsį sunku padaryt į šviesią ateitį.

  2. Tai kam ta policija reikalinga,važinėtis po miesta ir miesto gražumu mėgautis,vakar pats mačiau,kai prie šviesaforo jaunimėlis su keturiais motoroleriais prie šviesaforo stovėjo ir vis gazavo,garsas buvo labai skardus,net automobilyje buvo neymanoma išsėdėti,o paskui juos sustojo policijos ekipažas,užsidegus žaliai šviesai visi išsiskirstė kas sau

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here