Antradienis, kovo 20, 2018
Pradžia Naujienos Sportas Dėl Lietuvos tinklinio federacijos taurės Alytuje kausis ir šeimininkės

Dėl Lietuvos tinklinio federacijos taurės Alytuje kausis ir šeimininkės

0
Dėl pirmojo šio sezono trofėjaus kausis Alytaus „Prekyba-Parama", Vilniaus universitetas, Vilniaus „Western Union" ir Gargždų sporto centro komandos. Turnyro favorite laikoma šeimininkė, Alytaus ekipa (nuotraukoje)

Tinklinio salėje Putinuose, prie Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos, vyks Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) moterų taurės finalinio ketverto turnyras.

Dėl pirmojo šio sezono trofėjaus kausis Alytaus „Prekyba-Parama”, Vilniaus universitetas, Vilniaus „Western Union” ir Gargždų sporto centro komandos.

Pasak organizatorių, Alytus šiemet buvo pasirinktis neatsitiktinai – šeimininkų komanda jau ne pirmus metus garsina savo vardą tiek Lietuvos tinklinio čempionate, tiek Baltijos lygoje.

Dėl pirmojo šio sezono trofėjaus kausis Alytaus „Prekyba-Parama”, Vilniaus universitetas, Vilniaus „Western Union” ir Gargždų sporto centras

Turnyro favorite laikoma Alytaus ekipa. Tam yra keletas priežasčių. Alytiškės sėkmingai rungtyniauja Baltijos čempionate ir įgijo daug patirties žaisdamos su stipriomis Lietuvos, Latvijos ir Estijos ekipomis. Kita motyvacija – turnyras vyks namuose, todėl Alytaus komanda savo žiūrovams sieks padovanoti pirmąją LTF taurę klubo istorijoje.

Alytaus „Prekyba-Parama” kol kas dar nepradėjo žaisti Lietuvos čempionate, todėl Lietuvos pirmenybių komandoms bus įdomu ne tik pamatyti, bet ir patirti, kaip šį sezoną atrodo Baltijos lygoje rungtyniaujančios priešininkės.

Turnyro favorite laikoma Alytaus ekipa. Tam yra keletas priežasčių. Alytiškės sėkmingai rungtyniauja Baltijos čempionate ir įgijo daug patirties žaisdamos su stipriomis Lietuvos, Latvijos ir Estijos ekipomis. Kita motyvacija – turnyras vyks namuose

LTF taurės turnyras tinklinio centre prie Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos (Miklusėnų g. 36):

Gruodžio 8 d., penktadienį –

18.30 val. Vilniaus universitetas – Vilniaus „Western Union”
20.30 val. Alytaus „Prekyba-Parama” – Gargždų SC.

Gruodžio 9 d., šeštadienį –

14 val. Vilniaus universitetas – Gargždų SC
16 val. Alytaus „Prekyba-Parama” – Vilniaus „Western Union”.

Gruodžio 10 d., sekmadienį –

11 val. Vilniaus „Western Union” – Gargždų SC
13 val. Alytaus „Prekyba-Parama” – Vilniaus universitetas

Apdovanojimai – po paskutinių sekmadienio rungtynių

Įėjimas – nemokamas

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here