Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Dzūkija Alytaus rajonas „Daugų“ krepšininkai patiesė favoritą ir prasibrovė į MML ketvirtfinalį (NUOTRAUKOS)

„Daugų“ krepšininkai patiesė favoritą ir prasibrovė į MML ketvirtfinalį (NUOTRAUKOS)

0
Į MML ketvirtfinalį prasibrovę „Daugai“ nebuvo aštuntfinalio poros favoritai. Su 5 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais MML B diviziono Pietų C grupėje Alytaus rajono krepšininkai buvo ketvirti, o Šiaulių rajono „Kužiai“ - B diviziono Šiaurės D grupės nugalėtojai. Giedriaus Rusino nuotraukos

1 taškas – tokia persvara lėmė kelialapio į Lietuvos mažųjų miestelių lygos (MML) ketvirtfinalį kainą.

Alytaus rajono krepšinio komanda „Daugai“ Kužių (Šiaulių r.) „Kužiams“ išvykoje pralaimėjo 22 taškų skirtumu (64:86), tačiau namuose priešininkų pervarą sugebėjo panaikinti, laimėjo 23 taškais (86:63) ir tapo aštuntfinalio poros nugalėtojais.

Išvykoje į neviltį „Daugus“ varė priešininkų lyderis. „Kužiuose nesulaikėme jų „Maiklo Džordano“ Mariaus Jankaičio“, – po nesėkmės Šiaulių rajone kalbėjo daugiškių treneris Almantas Jakimavičius. Į jo komandos krepšį M. Jankaitis įmetė 36 taškus, o be to dar atkovojo 19 kamuolių.

Atsakomose MML aštuntfinalio rungtynėse Dauguose šeimininkai geriau pataikė dvitaškius, tritaškius, kovojo dėl kamuolių, atliko daugiau rezultatyvių perdavimų, o klaidų skaičių sumažino beveik perpus – nuo 30 iki 17.

„Daugus“ į pergalę aštuntfinalyje atvedė 24 taškus pelnęs Antanas Sakavickas (7 perimti kamuoliai), 15 taškų pridėjo Andrius Jakimavičius (8 perimti kam.), 14 – Arnoldas Matulevičius (8 rezultatyvūs perdavimai), 10 – Mantas Sūdžius, o 16 kamuolių atkovojo Povilas Tamulynas.

Daugiškiai nebuvo aštuntfinalio poros favoritai. Su 5 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais MML B diviziono Pietų C grupėje „Daugai“ buvo ketvirti, o „Kužiai“ – B diviziono Šiaurės D grupės nugalėtojai.

MML ketvirtfinalyje kovo 11 ir 25 dienomis „Daugai“ susitiks su Kepalių (Joniškio r.) „Amicitia“. Pusfinalyje poros nugalėtojas kovos su ketvirtfinalio poros „Pagėgiai“ – Vaiguvos (Kelmės r.) „Knituva“ laimėtoju.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here