Trečiadienis, rugsėjo 20, 2017
Pradžia Sportas Futbolas „Dainavos“ futbolininkai baigia pasirengimą naujam sezonui (VIDEO)

„Dainavos“ futbolininkai baigia pasirengimą naujam sezonui (VIDEO)

0

Paskutinį kovo savaitgalį sezoną prasidės Alytaus „Dainavos“ futbolininkai.

Futbolo akademija (FA) „Dainava“ kovo 25 dieną Alytuje turės dvejas elitinės lygos rungtynes, jose U-17 ir U-19 komandos priims A lygos čempiono Vilniaus „Žalgirio“ jaunimą bei surengs futbolo fiestą Dainavos pagrindinės mokyklos stadione.

Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ U-19 komanda

Kovo 10 d. FA „Dainava“ surengė draugišką susitikimą namuose su A lygos klubo Kauno 4:0. Dar anksčiau akademikai Alytuje 4:2 įveikė į A lygą grįžusio „Kauno Žalgirio“ jaunimą.

Dzūkijos futbolo klubas (DFK) „Dainava“, besirengiantis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos čempionatui, kovas pradės kovo 25-26 d., o dar vieną pasirengimo mačų kovo 11 d. namuose sužais su A lygos vicečempionų „Trakų“ dubleriais.

Viename paskutinių kontrolinių susitikimų po įspūdingo įvarčio, kurį pelnė į Alytų iš I lygos čempiono Kazlų Rūdos „Šilo“ atvykęs Audrius Brokas, DFK „Dainava“ 1:0 pirmavo, tačiau 1:2 nusileido Kauno „Stumbro“ dubleriams. DFK Marijampolėje 0:2 pralaimėjo „Sūduvai“, 0:4 – Latvijos vicečempionei „Jelgavai“ ir išvykoje 2:1 įveikė alytiškio Donato Vencevičiaus treniruojamą A lygoje nauju pavadinimu rungtyniausiančią „Jonavą” (buvusią „Lietavą”).

Be minėto A. Broko DFK „Dainavą“ papildė ir daugiau iš I lygos į A lygą patekusio, tačiau šį sezoną rėmėjų netekusio ir iš pirmenybių pasitraukusio „Šilo“ žaidėjų, vienas jų – baltarusis Ilja Cyvilko.

Alytuje turėtų rungtyniauti ir ukrainietis Kyrylo Silič. Kiti Dzūkijos ekipos užsieniečiai – brazilas Patrik Oiaran dos Santos Sousa, britai Kler Heh ir Sam Shaban bei latvis vartininkas Marcis Melecis.

Antrasis DFK „Dainava“ vartininkas – FA „Dainava“ auklėtinis, alytiškis Saulius Geležūnas. Dzūkijos sostinės futbolo auklėtinių DFK sudėtyje šiemet turėtų būti daugiau – Renatas  Banevičius, Lukas Baranauskas, Ignas Graževičius, Mantas  Jodelis, iš Vilniaus „Žalgirio“ dublerių komandos grįžęs Oskaras Lukošiūnas, Agnius Panka, Benas  Paulėkas, Linas  Savastas, Artiom Spelman ir Augustas Trinkūnas.

DFK „Dainava“ stovykloje pasirengimą sezonui pradėjo ir su „Trakais“ A lygos vicečempionu pernai tapęs alytiškis Titas Vitukynas, tačiau jis išvyko į Lenkijos II lygos komandos Belchatuvo PGE GKS peržiūrą.

DFK „Dainava“ gretose po praėjusio sezono išliko buvęs Vilniaus ir Kauno žalgirietis Mantas Fridrikas, šiemet prisijungė buvęs Panevėžio „Ekrano“ ir Kauno „Stumbro“ žaidėjas Lukas Čerkauskas, ex- Kauno žalgirietis, Alytaus komandos vyriausiojo trenerio Dariaus Gvildžio sūnus Karolis Gvildys, iš Klaipėdos „Atlanto“ atvykęs Gediminas Kruša ir buvęs Edinburgo (Škotija) dubleris, FBK „Kaunas“ narys Marius Žukovas.

LFF I lygos čempionate be DFK „Dainavos“ dar turėtų rungtyniauti 14 klubų. Licencijas 2017 metų sezonui be alytiškių gavo sidabrą laimėjusi „Palanga“, o taip pat bronzos medalininkas Vilniaus „Vytis“, kurios vartus pernai gynė alytiškis Aivaras Bražinskas, taip pat buvo registruoti buvę dainaviškiai Giedrius Štreimikis, Arsenij Buinickij, Artur Juchno, Ronald Solomin ir naujasis DFK „Dainava“ brazilas P. Oiaran dos Santos Sousa.

I lygos gretose – ir Kėdainių „Nevėžis“, kuriam pernai talkino alytiškis Modestas Atmanavičius, FK „Panevėžys“, Gargždų „Banga“ su buvusiu dainaviškiu Deividu Padaigiu, Telšių „Džiugas“, „Šilutė“, į lygą grįžtantis Tauragės „Tauras“, debiutuojantys Klaipėdos „Koralas“, FC „Pakruojis“ ir A lygos klubų antrinės ekipos.

Pagrindinėms I lygos komandoms konkurenciją mėgins sudaryti „Utenio“ ir Kauno „Stumbro“ dubleriai, o taip pat „Trakai B“ su alytiškiais Ignu Baranausku bei Martynu Vasiliausku ir Vilniaus „Žalgiris B“ su alytiškiais Airidu Mickevičiumi, Ernestu Stočkūnu ir Arnu Valvoniu.

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here