Penktadienis, gegužės 25, 2018
Pradžia Aktualijos Transportas „Circle K“ Alytuje atidarė antrą degalinę

„Circle K“ Alytuje atidarė antrą degalinę

4
Antroji „Circle K“ (buv. „Statoil“) degalinė Alytuje artimiausiu metu pradės veikti adresu Naujoji g. 120. Alytausgidas.lt nuotr.

Viena Lietuvos mažmeninės degalų prekybos rinkos lyderių, Kanados kapitalo bendrovė „Circle K Lietuva“ penktadienį atidarė antrą degalinę Alytuje ir valdomą degalinių bei greito apsipirkimo parduotuvių tinklą šalyje išplėtė iki 82-ų.

„Circle K Lietuva“ į buvusią įmonės „Apsaga“ degalinę Alytuje investuoja 1,8 mln. eurų, ir pritaiko ją tinklo standartams.

„Alytuje antroji mūsų degalinė veiks netoli miesto ribos, šalia pagrindinės miesto gatvės, pereinančios į Kauną vedantį kelią. Ši transporto kryptis pakankamai intensyvi, keliu vykstama į Birštono kurortą, Prienus. Be to, netoli yra ne tik gyvenamasis, bet ir pramoninis miesto rajonas, o už miesto esanti teritorija tarp vietos gyventojų populiari kaip užmiesčio gyvenimo pasirinkimas“, – sako „Circle K Lietuva“ generalinis direktorius Skirmantas Mačiukas.

Nuo penktadienio čia vairuotojams jau siūlomas „Circle K“ miles degalų asortimentas, taip pat didžioji dalis tinkluose degalinėse parduodamų prekių, tarp kurių kava, karštas maistas.

Dabar rekonstruojamas parduotuvės pastatas bus atidarytas po kelių mėnesių ir asortimentas pasieks įprastą dydį, o iki tol prekyba veiks laikinose patalpose.

„Esame tikri, kad ši mūsų investicija bus sėkminga ir prisidės prie tinklo augimo. Naujoje degalinėje įkūrėme 10 darbo vietas“, – teigia „Circle K Lietuva“ vadovas.

Pirmoji „Circle K“ degalinė Alytuje veikia greta miesto centro, kur įsikūrę pagrindinės įstaigos bei biurai.

Be Lietuvos „Circle K“ degalinių tinklas veikia dar aštuoniose Europos šalyse: Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Airijoje ir Rusijoje.

Vien į tinklo plėtrą Lietuvoje „Circle K“ šiemet investuoja 10 mln. eurų,  šių metų pabaigoje tinklą sudarys 74 visapusio aptarnavimo degalinės „Circle K“ ir 12 automatinių degalinių „Circle K Automatas“.

4 Komentarai

  1. To Audrius,

    Degalines didele dali pajamu generuoja is prekybos ne kuru. Nebutu prekiaujama kava, vaisvandeniais, uzkandziais – butu automatine degaline. Verslas.

  2. …užknisa jie su tomis savo dešrelėmis,visokiais kebabais ir kava…,atrodo,kad jie ne iš prekybos degalais,bet iš prekybos šitomis nesąmonėmis išgyvena…

  3. VIEN TA ISVAIZDA MENA SOVIETINIUS LAIKUS, NESUGEBEJO PADARYTI SIUOLAIKISKO REMONTO, PATRAUKLIOS DEGALINES, O IR KAINA KURO AKIVAIZDZIAI KAIP IR VISADA SIO TINKLO DEGALINESE PER DIDELE, KAS GALI VAZIUOTI I TOKIA SKYLE IR PILTIS KURA 10 CNT UZ LITR1 BRANGIAU JEI UZ KELIU SIMTU METRU STOVI STATETA, SIUOLAIKISKA, PIGESNE 10 CENTU UZ LITRA….
    BANKROTAS EXSTATOILUI GARANTUOTAS….

  4. Nepykite, bet tokios degalines Kaune ar Vilniuje nebutu atidare, ten tokios isvaizdos degalines griauna. Visada maniau kad ex Statoil aukstus standartus turintis degaliniu tinklas. Dabar eiline pakeles degaline…. Keista….

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here