Penktadienis, spalio 20, 2017
Pradžia Naujienos 112 „Čia market“ parduotuvėje Alytuje – dar viena įžūli alkoholio vagystė (PAPILDYTA. ATNAUJINTA)

„Čia market“ parduotuvėje Alytuje – dar viena įžūli alkoholio vagystė (PAPILDYTA. ATNAUJINTA)

0

Alytuje, Vilties g., esančioje parduotuvėje „Čia market“ nr. 99, vyriškis, į krepšį prisikrovęs alkoholinių gėrimų, iš jos ketino pasišalinti nesusimokėjęs. Tačiau vagišiui kelią pastojo pardavėjos, kurios užblokavę išėjimo duris, krepšį su svaigiaisiais gėrimais, atėmė iš rankų. Supykęs vyras gesintuvu išdaužė išėjimo duris, grįžo į prekybos salę, susigrūmė su pardavėja, nuo lentynos pagrobė du alkoholinių gėrimų butelius ir pabėgo per išdaužtas duris.

Pranešimą apie vagystę gavę pareigūnai, nuvykę į įvykio vietą, surinko reikiamą informaciją pagal kurią buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vaizdo stebėjimo kameromis užfiksuotą įtariamąjį atpažino policijos pareigūnai bei parduotuvės darbuotojos. Už atvirai pagrobtą svetimą turtą jam gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Ikiteisminį tyrimą kuruoja Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūra.

PAPILDYTA

Alytausgidas.lt žiniomis, toks vagysčių iš „Čia market“ scenarijus, deja, pažįstamas minėto prekybos centro parduotuvės nr. 99 Alytuje darbuotojoms. Anksčiau, prieš nepilną pusmetį, čia, iš Vilties g. 38B, alkoholis taip pat buvo vogtas atvirai, tik tąsyk vagies slėptas … kelnėse.

„Čia market“ Vilties gatvėje veikia pastate, kur anksčiau dirbo „Fresh market“, o dar anksčiau – „Žiburėlio“ parduotuvė.

ATNAUJINTA

Alytuje, Vilties g., šalia „Čia market“ parduotuvės esančiame bendrabutyje, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai surado įžūlią vagystę įvykdžiusį vyrą.

Vagis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Jam bus pareikšti įtarimai dėl atvirai pagrobto svetimo turto bei sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės skyrimo.

43-ejų metų įtariamasis – gerai žinomas policijai. Nekartą teistas, atlikęs laisvės atėmimo bausmes tiek Lietuvoje, tiek Didžiojoje Britanijoje už vagystes, chuliganizmą, plėšimus, pasipriešinimą pareigūnams. Jis buvo surastas ir sulaikytas pilietiškų gyventojų dėka.

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here