Ketvirtadienis, lapkričio 23, 2017
Pradžia Naujienos 112 Butkutės, Linkytės ir Montvydo koncertų Alytuje „rengėjas“ dingo (VIDEO)

Butkutės, Linkytės ir Montvydo koncertų Alytuje „rengėjas“ dingo (VIDEO)

1

Garsių Lietuvos muzikos atlikėjų Džordanos Butkutės ir grupės bei Monikos Linkytės ir styginių kvarteto koncertus Alytuje organizavęs Gytis Žitkauskas dingo.

G. Žitkauskas

„Euphoria event” pavadinimu pastaraisiais metais prisistatančio, anksčiau „G Concerts” besivadinusio veikėjo taip pat ieško vadybininkai, dirbantys su Donatu Montvydu, mat po koncerto Dzūkijos sostinėje nebuvo atsiskaityta. Pinigų už kalėdinį D. Montvydo iš G. Žitkausko iki šiol nesulaukė ir Alytaus areną valdantis sporto ir rekreacijos centras (SRC).

G. Žitkauskas – mėgėjas fotografuotis su atlikėjais. Nuotraukoje – su D. Montvydu

Nuo Dž. Butkutės koncertų, atšauktų Marijampolėje, aferistu imtas vadinti organizatorius Alytaus arenos valdytoją Tomą Stupurį maitino pažadais apie skolos už D. Montvydo koncertą gražinimą, tačiau pinigai už 2016 metais vykusį renginį taip ir nebuvo pervesti.

Alytausgidas.lt žiniomis, G. Žitkauskas netgi mėgino koncertinės aikštelės atstovus apgauti netikru bankiniu pavedimu, o nepavykus šiai klastai, salę mėgino užsitikrinti tarpininkavimo kreipdamasis į arenos savininkę savivaldybę.

G. Žitkauskas Alytaus SRC vadovą T. Stupurį pažadais apie skolos gražinimą maitino nuo praėjusių Kalėdų

Skolos taip ir nesulaukusi arena duris G. Žitkausko renginiams uždarė ir paskelbė, kad čia Dž. Butkutės koncertas „Neoninės pelių uodegos“ balandžio 8-ąją neįvyks, mat tą dieną numatytas Moksleivių krepšinio lygos finalo ketverto turnyras.

Alytaus arena savo lankytojus apie nevyksiantį koncertą informavo iš anksto

Nepaisant rimtų pareiškimų iš arenos pusės, minėtas organizatorius tęsė bilietų prekybą ir tvirtino, kad renginys įvyks, o paskutinį kovo penktadienį per „Telia“ mobiliojo ryšio tinklą netgi išplatino reklaminę SMS žinutę ir kvietimą bilietus į koncertą „Neoninės pelių uodegos“ Alytaus arenoje įsigyti su nuolaida.

SRC raštiškai kreipėsi į Bilietai.lt platintojus, tačiau šie prekybos neuždarė, tik pavieniams pirkėjams atrašė „Apgailestaujame už nepatogumus. Norime informuoti, kad informacijos apie atšauktą renginį neturime“.

Pardavėjų pasiteiravus, kodėl bilietai į balandžio 8 d. renginį Alytaus arenoje parduodami, nors jis čia įvykti negalės, Bilietai.lt oficialiai komentuoti atsisakė, prekybą sustabdė, tačiau apie pinigų grąžinimo sąlygas ir terminus nepranešė.

Pradinė Bilietai.lt informacija iškart po koncerto atšaukimo

Įdomu tai, kad iš pradžių Bilietai.lt paskelbė, kad Dž. Butkutės koncertas Alytaus arenoje „atšauktas, informacija apie pinigų grąžinimą – netrukus”, tačiau po kurio laiko pranešimą pakoregavo, palikdami šią žinutę  – „Išankstinis pardavimas baigėsi! Dėmesio! Renginio prekyba sustabdyta. Daugiau informacijos – artimiausiu metu“.

G. Žitkauskas ‘selfyje’ su M. Linkyte

Balandžio 4 d. Alytaus teatre turėjusio vykti, tačiau atšaukto M. Linkytės koncerto bilietų pirkėjams pasisekė labiau. Užpildžiusiems prašymus, pinigų grąžinimas jau prasidėjo ir vyks iki balandžio 21 d.

Rengiant mūsų portalo TV reportažą susisiekti su G. Žitkausku nepavyko. Dingusiu be žinios šį „organizatorių“ ketina skelbti ir Dž. Butkutės, M. Linkytės, D. Montvydo vadybininkai, koncertinės technikos, reklamos gamybos įmonės.

Pakoreguota Bilietai.lt informacija apie sustabdytą prekybą

Dėl materialinės ir moralinės žalos kai kurie atlikėjai ar jų vadybininkai ketina kreiptis į teisėsaugą. G. Žitkauskas gyvena Vilniuje, individualią veiklą yra registravęs adresu Taikos g. 134.

Dėl žalos į teismą dėl G. Žitkausko veiksmų ketina kreiptis ir Dž. Butkutės vadybininkas E. Strasevičius

Komentuoti

1 komentaras

  1. Nesuprantu atlikėjų ir ju vadybininkų. Taigi zino, kad organizatorius nepatikimas, bet vis tiek su juo susideda. Tai ir turi ką turi…

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here