25 c Alytus
Pirmadienis, Birželio 24d.
DzūkijaAlytus
2017 Sausio 17d.
0

Besirenkantiems tiksliuosius mokslus ir inžineriją - KTU klasė Putinų gimnazijoje

title
Alytaus Putinų gimnazijoje veikia Kauno technologijos universiteto (KTU) klasė. Ekskursijos į KTU, įvairios paskaitos su universiteto dėstytojais, pažintis su naujausiomis technologijomis, o dovanų - virtualūs 3D akiniai. Apie universitetinę klasę gimnazijoje kalbamės su Putinų gimnazijos KTU klasės mokine.
 • Kodėl ir kaip sugalvojai pasirinkti Alytaus Putinų gimnazijos KTU klasę?
Atsako Alytaus Putinų gimnazijos KTU klasės pirmokė Gintarė Kazlauskaitė:
 • Teko pasirinkti, ar likti pagrindinėje mokykloje, ar užsirašyti į Putinų gimnaziją. Kalbėdamasi su pavaduotoja Vyta Šiugždiniene išgirdau apie vieną naujovę Alytuje – Kauno technologijų universiteto klasę gimnazijoje. Sužinojau, kad šioje klasėje daugiau dėmesio bus skiriama tiksliesiems mokslams, o kadangi mane visada domino šios srities mokslai, todėl ir ją užsirašiau. Paskui vasarą manęs dar ilgai neapleido mintys, ar pasielgiau teisingai.
 • Jau gerą pusmetį esi KTU klasės mokinė, ką dabar manai apie savo pasirinkimą ar pasielgei teisingai?
G. Kazlauskaitė:
 • Pasielgiau teisingai ir labai džiaugiuosi, kad esu Putinų gimnazijos pirmokė. Pasirinkau šią klasę, o būdama joje supratau, kad tikslieji mokslai nėra tie, į kurių pamokas eičiau tik su šypsena veide ir tikėčiausi lengvai įveikti visas užduotis. Kaip ir anksčiau, matematika ir fizika – mano mylimiausios pamokos, bet dabar į šias pamokas einu iš anksto pasiruošusi gerokai pavargti. Tačiau meilė biologijai ir chemijai niekur neišnyko, tik išaugo.
 • Ką patartum tiems, kurie dar neapsisprendė – rinktis KTU klasę ar ne?
 • Būsimieji KTU klasės mokiniai turi žinoti, kad mokysis daug ir įdomiai, o išvykos į universitetą būna visada vertingos. Studentai supažindina su KTU taisyklėmis, dėstytojai pasakoja apie studijų programas, o apie tiksliųjų mokslų studijas visada pasakoja daugiausia. Įvairūs eksperimentai, žaidimai, bandymai, paskaitos, istorijos visada palieka įspūdį. Itin smagu, kai eksperimentai ir badymai atkeliauja į gimnaziją.
 • Kas labiausiai nudžiugino tave, Putinų gimnazijos KTU klasės mokinę?
 • Labiausiai apsidžiaugiau, kai dovanų gavome virtualius mokymosi tikslams skirtus 3D akinius. Tą akimirką be galo džiaugiausi, kad pasirinkau KTU klasę.
 • Ketini tapti inžiniere?
 • Aš savo ateitį ketinu sieti su tiksliųjų mokslų dalykais. Ką studijuoti – dar galvoju.
 • Ką gavai bendraudama su KTU dėstytojais, gilindama žinias pamokose?
 • Buvimas KTU klasėje man leidžia labiau pažinti save, suprasti, ko noriu iš savęs ir aplinkinių. Ekskursijos į universitetą, įvairios paskaitos su dėstytojais, pažintis su naujausiomis technologijomis labai praplėtė mano akiratį.
Kalbino Vilija Kazlauskaitė [caption id="attachment_64108" align="alignnone" width="521"] Alytaus Putinų gimnazijos KTU klasės pirmokė Gintarė Kazlauskaitė[/caption]

Booking.com

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt