Trečiadienis, spalio 18, 2017
Pradžia Visos naujienos Dzūkija Bendradarbiaus su Alytaus pataisos ir pusiaukelės namais

Bendradarbiaus su Alytaus pataisos ir pusiaukelės namais

0
Bendradarbiavimo sutartimi siekiama plėtoti draugiškus, aktyvius pataisos namų ir savivaldybės ryšius, stiprinant pataisos ir pusiaukelės namuose gerai besielgiančių nuteistųjų darbinius įgūdžius

Prie nuteistųjų socialinių, darbinių įgūdžių ugdymo prisidės ir Alytaus rajono savivaldybė.

Tarybos posėdyje tarybos nariai pritarė bendradarbiavimo sutarties su Alytaus pataisos namais pasirašymui. Sutartį pasirašys Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas.

Kaip sakė savivaldybės administracijos Teisės skyriaus vyriausiasis specialistas Paulius endradarbiavimo sutartimi siekiama plėtoti draugiškus, aktyvius pataisos namų ir savivaldybės ryšius, stiprinant pataisos ir pusiaukelės namuose gerai besielgiančių nuteistųjų darbinius įgūdžius, padėti jiems integruotis į visuomenę.

„Bendradarbiavimo sutartis numato, kad nuteistieji galėtų dalyvauti Alytaus rajono savivaldybės organizuojamose talkose, akcijose, sporto ir kultūros renginiuose, prisidėti tvarkant rajono teritorijas ruošiantis renginiams, šventėms bei po jų“, – sakė P. Šarakojis.

Tarybos posėdyje dalyvavęs Alytaus pataisos namų direktorius Kęstutis Jasmontas kvietė padėti nuteistiesiems kabintis į gyvenimą, pažymėdamas, kad jie yra mūsų visuomenės dalis. „Nuteistųjų darbas būtų nemokamas, savivaldybei reikėtų pasirūpinti tik nuteistųjų transportu iki darbo vietos ir atgal“, – sakė K. Jasmontas.

Alytaus rajono savivaldybės informacija 

 

Komentuoti

PALIK KOMENTARĄ

Please enter your comment!
Please enter your name here